Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

199303 kérdése:

Akor ez most hogy van?

Figyelt kérdés

Van egy srác neten ismertem meg öt:) nagyon megszeretem öt igy neten keresztül és ö is engen.:) viszont sajna még nem találkoztunk:/ de tervbe van véve. és amikor megismertük egymást akkor naponta beszélünk orákat. most meg képes napokra eltünni szo nélkül. meg ugy lép ki sokszor h else köszön és olyankor nem látam öt napokig fent:( amikor elökerült akkor mindig azt mondja h elment a nete vagy valami. tegnap azt mondta h azért nem volt 2napig mert az uj munkahelyén volt mert az elözöböl kilépet és talált ujat.. jo ez lehet akár igaz is szerintem mert nagyon szeret dolgozni és nem birja melo nélkül ami végülis jo h nem lusta:) meg sokszor érezteti is velem h szeret engem:)

de a sok eltünése miatt kezdem valahogy ugy érezni h lehet van egy másik lány is a háttérbe akár:/ szerintetek lehet ez az oka ennek a sok eltünésének? és valahogy ezt kitudnám deriteni? már kérdeztem töle egyszer és akkor azt mondta h nincs senki ás csak én és h nyugodjak meg.. de ez még mind nem elég. tett fel egy közöségi oldalra uj képeket, és nem egy képen a volt barátnöje is rajta van:/ erre azt mondja h már nem szereti öt hanem csak h ugy felrakta öket mert h fontos nap volt az amiken ö is rajta van a fia keresztelöje volt. és mondtam neki h ez nagyon rosz nekem ö erre csak anyit mondot h nyugi nem szeretem már öt...

nem tudom h mit csináljak.. tanácsokat szeretnék kérni.

17/L a fiu 22



helyesirásért elöre is bocsi:/


2010. nov. 14. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Rossz hirem van szamodra...az erzes mar?! nem kolcsonos...a sracnak vagy vkije vagy mar nem "erez" annyit irantad...

Lepj tovabb, ismerj meg masokat...sok sikert!

2010. nov. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

bocs, egy "nem" kimaradt...

szoval a sracnak vagy van vkije vagy mar nem "erez" annyit irantad...

2010. nov. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát én nem akarom öt elvesziteni:/ tulzotan megszeretem öt ahoz h elveszitsem:( hát remélem h nincs senkije bár atol tartok h tényleg van:(
2010. nov. 14. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!