Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek szerint nem jön be? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint nem jön be? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy lány 1 hete taliztunk 2-3 alkalommal. Nem nagyon jött be talán sokat beszél túl virgonc volt és gyerekes... nem tudom miért de nekem ez nem jött be és most 3-4 napja letiltottam msn-ről is úgy érzem nem akarok tőle semmit... Viszont rendes lány másrészt mert eljött a talira meg úgy volt minden ahogy megbeszéltünk. Szerintetek szemét voltam? Amúgy én bejöttem neki sőt szerelmes is lett azt mondta :S Én nem tudom hogyan mondjam el neki... Msn-en pedzettem neki hogy van lány aki tetszik nekem de csak féltékeny lett úgy vettem észre... Javaslatok?
2010. nov. 14. 01:37
 1/4 anonim válasza:
Mond meg neki mit gondolsz de csak szépen lassan adagolva.Vagy kockáztass ismerd meg jobban ha akkor sem teccik akk smárolj le előtte egy másik csajt akkor megutál és nemlessz vele gondod.max a barátnői beolvasnak.
2010. nov. 14. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mondd meg neki nyíltan és lehetőleg személyesen, minél előbb. Minél később tisztázzátok a dolgot, annál rosszabb lesz mindkettőtöknek.
2010. nov. 14. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szemét voltál ja. annyit megérdemel, hogy őszinte legyél vele. msn-en könnyebb persze, de jobb lenne élőben.
2010. nov. 14. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a lány személyiségétől is függ. Én például könnyebben elfelejtek valakit, ha egyszerűen nem beszélek vele. De ha az a reménytelenül szerelmes típus, akkor hiába tisztázod vele, akkor is szeretni fog. És igen, olyanok is vannak, akik könnyebben felejtenek, ha nyíltan kimondják nekik a dolgokat. Csak te tudod kideríteni, hogy a lány hogyan is áll ehhez.
2010. nov. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!