Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj ha a pasi hamar el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj ha a pasi hamar el élvez?

Figyelt kérdés

jó én még szüz vagyok,de sokan panaszkodnak hogy gáz mert hamar el élveztek,ez miért baj? :S


15 L


2010. nov. 13. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert rövid "at együtlét ideje" és a lány nem tud kellően kielégülni! Elég irodalmi voltam?
2010. nov. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen.köszönöm :D
2010. nov. 13. 23:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a pasi olyankor nem tudja rögtön folytatni, lekonyul neki, és pihennie kell hosszabb-rövidebb ideig, hogy újra felálljon. Ha pedig az aktus túl rövid volt, és te még nem élveztél el, akkor esetleg úgy maradhatsz kilégítetlenül. Legalábbis hüvelyi orgazmusod már biztosan nem lesz, maximum kézzel fejezheti be neked.
2010. nov. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
nem minden pasi konyul le utána, ezt embere válogatja. Én pl fél perc után simán fojtatni tudom.
2010. nov. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó, van ilyen is, de az elsöprő többségnek azért lekonyul. És ez természetes.
2010. nov. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátomnak is lekonyul utána és még órákkal később sem "működőképes" (kb 5-6 óra kell egy újabb menethez). Én pedig imádok szeretkezni, és szeretem élvezni, bár még sosem volt közben hüvelyi orgazmusom, de mostanra eljutottam/tunk arra a pontra (2 év után), hogy érzem, hogy tudna lenni, ha a barátom 10-15 perccel tovább bírná... Pedig így is elég sokáig bírja. Szóval egyet értek az előttem szólókkal, egyrészt azért baj, mert akkor a lány kielégítetlenül marad, másrészt nagy valószínűséggel a fiú folytatni sem tudja, így vége az aktusnak...

19/L

2010. nov. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a választ már leírták, én csak annyit fűznék hozzá, hogy az enyém nem konyul le, konkrétan azonnal tudom folytatni, viszont a harmadik után már fáj...
2010. nov. 14. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!