Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá anyut?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok,a barátom 18. Lassan 1 éve vagyunk együtt..7 hónap után lefeküdtünk.(Ő volt nekem az első,és fordítva is)Anyukámék és az ő anyukájáék is tudnak róla.

Az ő szülei engednék is, de az anyukám nagyon ellenzi az együtt alvást.

Hiába mondom neki,hogy nem kell ahhoz együtt aludnunk hogy csináljuk,mert tudjuk csinálni délután is ha annyira akarjuk, mégse engedi.Mindig azzal jön hogy ők még eljegyzés után is nehezen aludhattak együtt (apu anyukája miatt), és hogy még ráérek vele. De annyira szeretnék mellette aludni,és mellette ébredni..:(

Hogy vehetném rá anyut?Apu már belement..anyu akkor is ellenezte.

Lécci vki segítsen.Köszi előre.(:

( És nem...nem ez az életem legnagyobb gondja..:S sajnos.)


2010. nov. 13. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Nem értem,hogy ha már lefeküdtetek és tudnak is róla,akkor miért nem engedik..ennek semmi értelme..
2010. nov. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk lehet,hogy csak félt.:)Hogy esetleg nem vigyáztok eléggé..
2010. nov. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőlük, hogy szeretnek-e. Ha igen, akkor fogadják el.

Részben egyet is értek az ellenzésen, mert féltenek. Nem elég érett a felelősség érzeted.

2010. nov. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát ezt nem értem énse.És hiába kérdezem tőle, aztmondja majd 2-3 év múlva..

Ráadásul nem is az órkorból jöttek,mert 35-37 évesek..

2010. nov. 13. 22:55
 5/7 A kérdező kommentje:

Mit értessz az alatt, hogy felelősség érzetem nem túl nagy?

Ha teherbe esek, ne adja Isten, akkor napközbe is megtörténhet.És ha nálunk aludnánk 100% hogy felébrednének rá.És a tesóm is itt alszik a másik szobában..

2010. nov. 13. 22:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Nézd, még valóban nagyon fiatal vagy. Szerintem is várhatsz nyugodtan, lehet, hogy 1-2 hónap múlva meggondolja magát.

De ha sokat hisztizel a dolgon, akkor csak az ellenkezőjét éred el, mint amit szeretnél.

2010. nov. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát nem értem engem anyum ismeg apum is elenged mindehova :Smert megbiznak bennem h védekezunk meg ilyenek...De én már 17 éves vagyok és így hát jobban el engednek..De nálunk ugy is van ha anyum nem enged de apum enged akk megyek auz egyik elengedet
2010. nov. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!