Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Melyik típusú lány jön be?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Melyik típusú lány jön be?

Figyelt kérdés

1.)Hétköznapokon is(suliban) MINDEN nap magassarkú,csini,kicsit "csillivilli" ruhák,sok kiegészítő,smink.

2.)Suliban legtöbbször tornacipő,"egyedibb" ruhák,ingek,de azért csinosabb ruhák is,smink,csak néha/ritkábban magassarkú.


Tehát az olyan lány,aki minden nap "p*csás,"cicababa",

vagy akinek van saját stílusa,ami egyszerre csinos is tud lenni.


2010. nov. 13. 21:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én minden nap nőiesen öltözködök, szinte csak olyan ruháim vannak, plusz magassarkút hordok. Pedig nem vagyok p*csás cicababa. Szerintem nem kéne keverni a kettőt. Az, hogy valaki szeret így öltözködni, nem feltétlenül negatív a személyiségére nézve...

Persze ha valaki túlzásba viszi az visszataszító. A nőknek is, nemcsak a férfiaknak.

Ja és nem attól lesz valakinek stílusa, mert tornacipőt és x féle ruhát hord. Tudom, hogy a mai tiniknél ez a trend, de épp ettől leszel ugyanolyan, mint a többi...

2010. nov. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondjuk hozzátenném, hogy húszon felül vagyok. Nem tini. 14 évesen tényleg nem kell úgy kinézni, mint akit az utcasarokról rántottak be.
2010. nov. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Tomazolika ***** válasza:

A válasz írója 59%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:19


A "sokmindent elárul" , meg a "tesz valakit",között van egy kis különbség ! gondolkozz el rajta , CICA.

2010. nov. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Hát szerintem igen is a ruha teszi az embert,lássuk csak be!

Szerintem te sem állnál szóba egy olyan csajjal,akinek büdösek és szakadtak a ruhái és el van hanyagolva például! -.-' Sok mindent elárul arról,aki viseli.Első benyomásnál meg ilyenek...CICA

2010. nov. 13. 21:25
 15/18 anonim ***** válasza:
Cica, de előbb összeállnék egy szakadt ruhás, de jó alakú lánnyal, mint egy kövér, de jól öltözöttel.
2010. nov. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
persze, sokan mondják, h a 2. ... de a valóság az, h azért a "p*csás" csajokat mégis megnézik...és van olyan csaj is, aki nem sportcipős, bőrucis szende, hanem nőcis. én pl. szeretem a magassarkút, a miniszoknyát, de ez nem jelenti azt, h az = a k.rvás öltözködéssel. A kettő közti állapot a nyerő nem? +persze a jó alak... 20/L
2010. nov. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem csak úgy lehet valaki egyedi, hogy maguk a ruhái egyediek vagy különlegesek, hanem például az összeállítás vagy a kiegészítők stb.
2010. nov. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Az összhatás a lényeg, és annak csak egy része a ruha. Mindkét variáció amit írtál, lehet irtó vonzó, vagy taszító is. Attól függ ki viseli. gondolom te a második vagy, mert rettentő büszke vagy rá, hogy nem úgy öltözködsz mint az 1.


Nem ismerünk, ezért gőzünk sincs melyikőtök jönne be... talán ha tennél ki képet:P

2010. nov. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!