Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiszemelt exe. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszemelt exe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nagyon tetszik sokat lógunk együtt, együtt megyünk haza suliból, ilyesmi.


De a fiúnak volt egy barátnője, nevezzük őt most G-nek. Tegnap elmentem korizni legjobb barátnőmmel. A fiú is nagyon sokat jár korizni, de aznap nem volt ott. A volt barátnője viszont minden nap kiül és csak lesi, hogy ott van-e -.-" Én csak vígan korizok barátnőmmel, kimentünk inni egy forró csokit. Odatipeg hozzánk G, és közli hogy szálljak le a pasijáról, mert még mindig őt szereti, nem tudja mi tetszhet a fiúnak bennem, mert egy ócska, dagadt, stréber ringyó vagyok. Aztán elment. Mi meg csak röhögtünk egyet. De mi van, ha esetleg valami durvábbat is csinál? Eléggé rossz hírű a csaj...


12,5/L


2010. nov. 13. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:

12évesen a tanulással kéne törődnöd :D ja meg ez nem ebbe a kategóriába tartozik, na mind

de amúgy ezellen nincs mit tenni, ilyen korú gyerekek csinálják mint ti, de sztem a csajnak csak a szája nagy :)

2010. nov. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12,5 éves létedre még sokra viheted.
2010. nov. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmi durvábbat nem fog csinálni szerintem. Ha valóban ilyen a csajszi stílusa, és a pasi rendes, akkor nyert ügyed van nála.
2010. nov. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A fiú nagyon rendes, nem is értem hogyan kerülhettek valaha is össze :S Amúgy jó tanuló vagyok, de nem mindegy hogy a barátnőimmel vagy evvel a fiúval vagyok délután?
2010. nov. 13. 14:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Ejnye ejnye. Sajnos neked még nagyon nehéz tanácsot adnom, mivel én alapból egy leszarom ember vagyok, de szerintem egy ilyen fiatal lánynak még csak a szája jár. Mit tudna ártani neked/nektek? Ha jól elvagytok akkor teljesen mind1. Az őszinteség és a kötelékek erősebbek, mint a rosszakarók akaratai... Amúgy ésszerű a fiúval is megosztani, hogy tartasz a volt barátnőjétől stb.stb. ŐSZINTESÉG!
2010. nov. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ui.: Amúgy meg, ha ennyire élelmes és kreatív, hogy kiüldögél a kori pályához és várja a nagy szerelmét akkor nincs mit tartani tőle. Az, meg hogy szavakkal megbánt téged csak azt jelenti, hogy féltékeny rád nagyon és nem érzi magát nyeregben.
2010. nov. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak az ex sokkal szebb nálam :(
2010. nov. 13. 14:55
 8/9 anonim ***** válasza:
egyszer már dobta a csajt nem? Most veled van,nem? Akkor meg mindek a para? Ha lecserél, meg se érdemelted, ha meg nem, akkor örülhetsz.
2010. nov. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, hogy elhagytalak, nem tartozom többé hozzád! Remélem megértesz és meg leszel nélkülem. Tudom, hiányozni fogok! Nagyon szerettelek: az AGYAD!
2010. nov. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!