Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon rossz dolog az önzőség?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy már több mint három éve tetszik egy fiú, viszont, mikor kezdtem beleszeretni(ez volt 9.ben) egy idő után, a barátnőm közölte, hogy ő halálosan szerelmes(nevezzük a fiút Misinek) Misibe. Nem mondtam el a lánynak, hogy mit érzek és vártam, hátha összejön valami, de a barátnőm egy igencsak félénk lány:S Nem merte azóta sem bevallani neki a dolgot én meg már megőrültem, mert teljesen magába bolondított. A barátnőm már évek óta féltékenykedik, hogy perszem, mert mindig nekem teszi Misi a szépet... Én már nem bírom ezt:S Három éve várok rá, hogy a csaj lépjen, de nem teszi:@ Én meg szerelmes vagyok és képes lennék bármire...

A lány egyébként már év eleje óta betegesen féltékeny, emiatt már több vitánk is volt:S Mert akihez hozzászól "misi" az már mindenképpen veszélyforrás neki:S És Misi meg én már elég jóba vagyunk, ahhoz, hogy normálisan el tudjunk beszélgetni, mivel régen mindig csak a prverz poénjaival próbált megnevettetni:D Ez még mindig így van, de szinte a legjobb barátomnak is tekintem, mert sokmindent meg tudunk beszélni.

Én nem tudom... Most legyek önző és lépjek át a lányon a boldogságom érdekében, vagy szenvedlyék még egy évet és nézzem, hogy a csaj nem lép semmit, csak engem kínoz?:S


Na igen, ez volna,ha.....:S:S:S

Mert már tettem valamit amit nem kellett volna:S Nagyon lelkiismeretfurdalásom van, mert most értem haza Misitől... Suli után elmentem hozzá egy szokásos dumálgatós-filmnézős délutánra...Csakhát igencsak elvesztettem a fejem és lefeküdtem vele...Nagyon jó volt és azt mondta, hogy már vagy fél éve próbálkozik nálam, mert szerelmes... Aztán most itthon vagyok és nem tudom mit csináljak:S Tudom, hogy óriási hibát követtem el, de már nem bírtam tovább:S Olyan szintű testi vonzalom van köztünk, hogy hihetetlen:/ És nagyon jó volt a szex, aztán még órákon keresztül csak beszélgettünk, de most ébredtem rá, hogy mennyire elcseszt.em:S:S

Szerintetek mit tehetnék? Elmondjam a lánynak? Vagy esetleg titkoljuk az egészet ebben az éveben?

Egyébként most vagyunk 12.esek és ez az utolsó év, de nagyon rosszul érzem magam:S

előre is nagyon köszi és lécci ne bunkó válaszokat, mert tudom, hogy hibát követtem el, de nem tudom visszacsinálni:S

18/L


2010. nov. 12. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, adtál elég időt neki..3 év az baromisok.Ha bnőd nem lépett eddig, magára vessen, szóval megérdemled a boldogságot a sráccal, és szerintem jobb őszintének lenni barátnőddel,mert ha később kiderül, és sztem ki fog akkor nagyobb balhé lesz belőle. És nem vagy önző ! Kitartást :)
2010. nov. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
helyesen cselekedtél és adtál elég időt a b.nődnek szal ennyi .
2010. nov. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Előzők!

Végigolvastátok? Pfff... Respect!!!

2010. nov. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat:SDe sajnos nem úgy látjátok a dolgot, ahogy én és most arra volna szüksége, hogy tanácsot kapjak:)De aranyosak vagytok:)Köszi
2010. nov. 12. 19:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Na jó, én is végigolvastam.

Nem te követtél el hibát, nem csaltál meg senkit.

Kérdezd meg a srácot face to face, hogyan gondolja a folytatást. Ha habozik, rossz jel. Ha folytatná, de nem dobja a barátnőd rövidesen, az mégrosszabb. A barátnőd... hát igen meg kell értenie, hogy kettőn áll a vásár, sőt ha a fiú megcsalta őt, akkor hármon, mert ez rajta is múlhatott. (pl. túlzott féltékenykedés) Előbb a sráccal rágd át magad ezen, és ha jutottatok valamire, akkor irány a barátnő. Ennyit megérdemel.

Végül egy apróság: Nem tudni, mennyire boldog a kapcs. a fiú, és a barátnőd között... de ha az, és a srác csak úgy filmnézés közben megdugott, akkor sokkal hűségesebb veled se lesz.

Az, hogy azt mondta, hogy szerelmes beléd, hát azt mondta. Szavak. Szakítson a lánnyal.Ne adj neki ultimátumot, magától kéne lépnie. Előbb-utóbb úgyis döntenie kell.

2010. nov. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utsó, a barátnő és a pasi nem jártak soha, a pasi nem is tudja, hogy tetszik a barátnőnek.


Elhiszem, hogy rossz érzés, de az van, hogy ezt a barátnődet ígyis-úgyis elveszítetted, önhibádon kívül. Arról nem tehetsz, hogy pont ugyanabba a srácba lettél szerelmes, és arról sem, hogy a srácnak jobban bejöttél, mint ő. De ez neki ettől még rosszul esik, valakire haragudnia kell, és valószínűleg Te leszel az a valaki, mert a Misi az bizonyára tökéletes és sérthetetlen. Egyszerűen ne vedd magadra, ha így lesz, nem érdemelted ki, nem a te hibád, hogy "legyőzted". Legyél vele továbbra is kedves, rendes, hogy nyugodt lelkiismerettel gondolhasd továbbra is, hogy semmi olyat nem tettél, amivel kiérdemelnéd, hogy bántson, az okok az ő saját belső érzelmi életében meg a makacs tények együttállásában rejlenek.

Én a helyedben egyébként egyrészt semmiképp nem próbálnám "berekeszteni" a Misi-projektet, átmenetileg sem - lássuk be, ezzel szegény barátnőd nem nyerne semmit, ugyanúgy nem lenne övé álmai hercege. Nem te vetted el tőle, mert sosem volt az övé. És a helyedben magam mondanám el neki, hogy mi történt és hogy ti mostmár együtt vagytok. Persze, felkészülnék, hogy hozzámvág mindent, ami a keze ügyébe kerül, és nem vágnék neki vissza. Szegény, elég baj az neki, hogy nem a megfelelő srácba szeretett bele. Segíteni nem tudsz rajta, egyszer később, ha értelmes lány, biztosan belátja, hogy nem te voltál a "gonosz".

2010. nov. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hú, köszönöm szépen:) igen, "Misi" meg a lány sosem voltak együtt és még egyszer sem mutatta érdeklődés jelét a lánynak.

Szóval akkor hétfőn eléállok és elmondom neki:SEgyébként, utolsóelőtti, azzal nincs baj, hogy nem gondolja komolyan, mert ma reggel hívott, hogy mit szólnák, ha elmennénk valahova, meg még tegnap biztosított róla, hogy csak akkor menjek bele, ha nem akarok játszani az érzéseivel...

Huhhh, na akkor fantasztikus évnek nézünk elébe:/

Köszönöm szépen a tanáscokat:)

2010. nov. 13. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!