Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok túl tapasztal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok túl tapasztal ilyen ügyekben. Ti mit gondoltok? (lent)

Figyelt kérdés
Suliban összebarátkoztam két fiúval, és már egész jóban vagyunk. Az egyik mindig kedves, mosolyog, előzékeny, és ha jól értelmezem a jeleket, akkor tetszem is neki. Nekem viszont a másikuk jön be, habár picit talán az első is, még én magam sem tudom. Szóval a másik is kedves meg minden, de csomószor szívatjuk egymást, és kb. ilyen ovis piszkálósdit játszunk. Nem tudom, hogy ő most akkor akar-e valamit, vagy sem, kezdek belezavarodni a dolgokba. Ti mit gondoltok? Van esély arra, hogy bejövök neki?
2010. nov. 11. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:

inkább választod azt akinek tuti bejössz de ő neked nem?

vagy azt amelyik bejön neked és valószínűleg te is neki...

gondolkozz már mielőtt kérdezel.

hogyha nem jön össze azzal akit jobban kedvelsz akkoris ottvan a másik de nem tartom jó ötletnek hogy olyannal járj amibe nincs ami megfogjon...

2010. nov. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem azt kérdeztem, hogy kit válasszak, hanem azt, hogy lehetséges-e hogy bejövök a másik srácnak is...

olyannal nem járnék, aki nem tetszik.

2010. nov. 11. 18:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Róla nem írtál konkrétumot, csak annyi h tetszik ;) korod? :O
2010. nov. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ezt írtam róla: "Szóval a másik is kedves meg minden, de csomószor szívatjuk egymást, és kb. ilyen ovis piszkálósdit játszunk."


Igazából sokat szoktunk hülyülni, de nem tudom, hogy ezt vehetem-e úgy, hogy tetszem neki. A fiúk ugye fiatal korukban sokszor akkor piszkálják a lányokat, ha bejönnek nekik, de nem tudom, hogy itt lehet-e erről szó...



18 vagyok

2010. nov. 11. 19:36
 5/6 anonim ***** válasza:

"Az egyik mindig kedves, mosolyog, előzékeny, és ha jól értelmezem a jeleket, akkor tetszem is neki. Nekem viszont a másikuk jön be, habár picit talán az első is, még én magam sem tudom."

ezt írtad nem? akkor kérdés hogy melyikkel próbálkozz elsőnek?

első voltam.

2010. nov. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ejh, mindegy, nem ezt akartam kérdezni, nekem az jön be, aki nem mutatja ki igazán, hogy mi van, és nem tudom igazán értelmezni, hogy akkor akar-e valamit vagy sem. egyszer találkoztam az egyik fiú barátommal, és jól megölelgettem, ő meg meglátott minket, és utána megkérdezte, hogy milyen kapcsolatban vagyok vele...


azt, aki kedves és előzékeny,inkább csak jóbarátnak tudnám elképzelni, azt hiszem...


de mindegy is, nem is értem, hogy miért teszek fel ilyen kérdést ide, választ úgyse kapok XD

2010. nov. 11. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!