Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek most? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy lány , akivel 2 hete találkoztam először egy suliban , és 1 héten 2x úgy alakul hogy egy vonattal megyünk haza , és útközben elbeszélgetünk simán kb 40 perc az út. Szóval , eddig nem sokat találkoztunk , csak mindig ugyanazon a napon a 2 napon... és csak arra a 40 percre kb. Idősebb nálam 1 évvel, most nincs barátja , én nem utaltam rá eddig nagyon semmivel sem, hogy tetszik nekem . Szeretném ha lenne belőle valami , de félek ha azt mondja hogy nem akkor kb úgy is az lesz hogy ezen a 2 napon se fogom látni. Mit csináljak?
2010. nov. 11. 17:32
 1/4 Futurare ***** válasza:
fíííínoman térj a témára, ne kapkodva és akkor nem riad el. jóban attól lehettek.
2010. nov. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, nem veszthetsz vele. Ha megmondod max azt mondja hogy Bocsi, de nem. De lehet hogy azt fogja mondani, te is nekem. Ha meg nem kérdezed meg akkor nemsokára lesz barátja akkor meg basz... akkor már mindegy lesz :)
2010. nov. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Erre való a szemkontaktus, flört stb. Ha visszajelez, akkor tudod, hogy szabad a pálya. Ha meg nem, akkor soha szóba se kerül a téma.
2010. nov. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem ,köszi
2010. nov. 11. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!