Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy túl " szárazan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy túl " szárazan" csókolok?

Figyelt kérdés
mert mindenki csak azt mondja, hogy ne árasszuk el a partnerünket a nyálunkkal, de én mindig úgy érzem inkább hogy kiszáradt a szám
2009. jan. 10. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
nyálas csóknál csak sok nyálat engedsz át a partnered felé stb.szal nem kell kiszáradnod, mert úgy se kellemes... csók elött nyelj egyet ill. az ajkaid legyenek nedvesek (egyszer megnyalod)Szerintem.
2009. jan. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt az ajak megnyalást mondjuk ne -10 fokban kint csináld, mert lehet egymásra cuppantok és úgymaradtok. :P
2009. jan. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

de úgy értem ,hogy nem érzi úgy h túl száraz a szám...? mert valahol olvastam h ha nincs elég nyálam az olyan mintha egy reszelővel csóklózna...

nektek volt már alkalmatok olyanhoz akinek éppen h nem túl sok a nyála hanem túl kevés? (ez mot hülyén hangzik de télleg nem tudom ezt kitől megkérdezni, meg még eléggé kezdő vagyok)

2009. jan. 10. 21:34
 4/8 A kérdező kommentje:
és azért mert úgy érzem h kiszáradt vagyok nem merek csókolózni...
2009. jan. 10. 21:36
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyos amit írsz, de nem kell megijedni. :) Egyáltalán nem hangzik hülyén, inkább az legyen a fontos, hogy érzékien csókold meg a párodat mint az, hogy 13 évesen le akarsz feküdni vele.

Szóval a reszelős rész csak akkor jönne össze, ha olyan cserepes lenne a szád, mint a Váév Bramac. Erre nagyon nagyon hatásos a hagyományos szőlőzsír is pl.

Ha meg nincs elég nyálad, ne aggódj a csókolózás úgyis a nyelvek játéka, tehát ha Neked nincs, majd kapsz a párodtól kicsit, aztán majd ha belejöttél visszaadod neki. Mellesleg a kiszáradás valahol ott kezdene zavaró lenni, ha olyan száraz lenne a szád, hogy a nyelved a szájpadlásodhoz ragadna. ;)

Kellemes csókolózást!

2009. jan. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi hogy írtatok , meg segítetek :)

és most egy kicsit megnyugodtam

(és am 14 vagyok, lány, és nem akarok lefeküdni vele:DDD )

de köszi:P

2009. jan. 11. 11:24
 7/8 A kérdező kommentje:
de azért még írhattok....:)
2009. jan. 12. 20:12
 8/8 anonim válasza:
Szerintem meg túlbonyolítjátok a dolgot! Szerintem egyszerűen csináld ahogy jön, ahogy neked jó. Ezek a "technikai részletek" csak belezavarnak a dologba. Erről az jut eszembe, hogy ha egy teniszezőtől megkérdezik, hogy játék közben az ütő alatt, vagy felett tartja a hüvelykujját, akkor a következő pár meccset tuti elveszti. Merthogy olyasmire figyel, amire nem kéne. A tanulság: ne figyelj olyasmire, amire nem érdemes! És szerintem nincs olyan, hogy túl száraz! Vagy csak én hagytam ki ezeket a lányokat...
2009. jan. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!