Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen vagyok? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen vagyok? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Én 180 cm!!! vagyok (lány) és hozzá 75kg. Teljesen önbizalom hiányos vagyok, pedig jól eloszlik a súly közel 2 méteren :/ Arányos testalkatom van, de mivel amúgy is magas vagyok nagyon zavar, ráadásul születésem óta sportolok így az izomzatom valamint a csontjaim is elég erősek (soha nem volt csonttörésem, lyukas fogam). De engem ez nagyon zavar. Már ott tartok, hogy nem engedem magam lefényképezni, mert nem írom nézni a saját képeimet, pedig (mások szerint) jól nézek ki, nőiesen öltözködöm meg minden.
2010. nov. 10. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiányod van, sajnos nekem is :S Pedig állítólag én se vagyok ronda, mégis annak érzem magam. Talán hallgatnod kéne másokra, és elhinned, hogy tényleg jól nézel ki.
2010. nov. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

174 cm vagyok és 62 kiló. kicsit vastagabb a combom, van popsim, de már dolgozom rajtuk. mellem sajnos nincs sok, de nem érdekel nem tudok magamon sokat változtatni maximum formálni. ez vagyok én.

ez pedig te vagy, gyönyörű és biztosan csodálatos.

L/16

2010. nov. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 164cm vagyok 52kg, hízni képtelen vagyok akár csak 1 kilót is. A melleim sajnos elég kicsik és az alakom se a legjobb... ezzel nagyon nem vagyok elégedett :( De hát mindenkinek más jut, van akinek rosszabb sajnos... :(
2010. nov. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Most erre mit mondjuk. Higgy azoknak akikben megbízol. És tessék odaállni a tükör elé, és mondogatni hogy: "nem nézek ki rosszul..." (mondom én aki olyan mint kvazimódó x)).

18/F

2010. nov. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
fénykééééép
2010. nov. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!