Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, visszagondolva a középsulis hétköznapokra, engem megvetettek, kicsúfoltak, jövőmre céltalan és sokszor életunt voltam ezek miatt, de egy iskolaváltás, ahol végre azt tanulom amit szeretek, úgy érzem végre vagyok valaki, és még több lehetek, nyugodt a lelki világom, szeretek élni stb. Sokat sportoltam, és látványos fizikumom is volt, kidolgozott, szálkás izomzatom volt(van) ez miatt sokszor lehurrogtak h cuccos stb, akármi, ami jólment egyből lehúztak, és ezek miatt szomorú voltam..de mára megváltozott minden akkor én voltam lennt mamár megyek fel..:) van már autóm, önerőből 19évesen! ti is átéltetek hasonlót?
2010. nov. 10. 22:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is gyakran úgy érzem, hogy lenéznek, mivel nem vagyok olyan beszédes, mint ők. De próbálom elengedni a fülem mellett a megjegyzéseiket. Mást nem tudok tenni, nem akarok olyan lenni, mint ők, azzal, hogy visszaszólok nekik. Ezt gyerekesnek tartom.

Gratulálok, hogy sikerült továbblépned!:)

2010. nov. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!