Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon ezek mit jelentenek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ezek mit jelentenek?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit idén "ismertem meg" (nem ismerem csak annyit tudok róla, hogy odajár a suliba és nagyon tetszik)

amikor először láttam év nyitón, már akkor is eléggé bámult, én is néztem:D amikor odafordult el fordultam néztem a plafont :D egy darabig együtt megyünk haza, egyszer hozzám szólt, de az elég két értelmű, volt nem tudom, hogy szemétkedni akart, vagy ismerkedni. Mindig, amikor egymással szembe megyünk a folyosón egymás szemébe nézünk, mindig. Egyszer amikor mentem ő ő ment jóval előrébb, hátra nézett :D egy évvel fiatalabb. Az lenne a kérdésem, hogy vajon tetszek neki? ha igen mit kéne csinálnom?


2010. nov. 10. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit. Ha tetszel neki, be fog próbálkozni. Ha meg tetszel de nem tesz semmit, az legyen az ő baja.. Nem a lányoknak kell futni a srácok után.
2010. nov. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
huhh, megnyugodtam,hogy így gondolod, amúgy én 100%, hogy nem lépnék csak arra gondoltam, hogy esetleg valamit tehetnék, hogy lépjen és, hogy tetszem-e neki :)
2010. nov. 10. 19:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Sztem tetszel neki, de vagy félénk, vagy csak tetszel és kész, nem akar komolyabb dolgot veled. Ma már nem kötelező szabály, h a fiú kezdeményezzen. Kérdezd meg, szeretne-e járni veled? Mi történhet? ;)
2010. nov. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már elment a kedvem az egésztől, de azért köszi, mivel van egy csaj az osztályába aki szép, és minden fiúnak bejön és mindenki járna vele, (elég ribis) tehát, gondolom ő is csak vele járna.... jobb ha hagyom
2010. nov. 11. 14:00
 5/6 anonim válasza:

De nem kell azért ott hagyni mert jött egy(vagy volt) új illető az osztályba és akkor már biztos hogy vele járna...Kiemelném hogy csak "járna"...és ha minden fiú pájázik rá akkor nagya valószínűsége hogy kicsi az esély rá hogy meg is szerzi...

A lényeg hogy próbálkozz vele amég lehet...ne félj el fog menni a kedve attól a lánytól, és majd rájön hogy te szimpatikusabb vagy mint az a bizonyos illető :D

2010. nov. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) majd ha rájön szóljon :D
2010. nov. 11. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!