Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl korai? Egyáltalán kellene?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl korai? Egyáltalán kellene?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy ott lennt nem borotválom annyira csakhogy ne lógjon ki fürdőruha alól vagy ilyesmi. És arra gondoltam, hogy majd akkor fogom amikor "szexuális életet" fogok élni. De akkor mindjárt gyantával kezdenék, hogy ne erősödjön meg annyira a borotvától. Csak félek, hogy a kozmetikus furán nézne meg, hogy nagyon fájna.

Normális válaszokat! Köszi:)

("Tapasztalatot" is írhattok)


2010. nov. 9. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Annyit hozzátennék, hogy a tévhiteket eloszlassam, hogy nem fűről van szó, nem erősödik, ha vágod (borotválod). Ez egyébként a test minden részére igaz.
2010. nov. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Annyit tennék hozzá ahhoz amit az első válaszoló írt, hogy igen, furán fog nézni a kozmetikus aztán pedig hazaküld, mert 1 cm-nél hosszabb szőrrel nem nagyon tud mit kezdeni. Eleve nem is illik dzsumbujjal odaállítani...
2010. nov. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A fiúknak bejön ha borotválva van. Bár van aki leszarja. :D Én csinálom.


A kozmetikus meg nem fog furán nézni...ez a dolga... fájni viszont fog. Sztem.

2010. nov. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!