Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az miért van, hogy a bal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy a bal mellemen, nem nagyon látszik a bimbó, a jobb mellemen meg igen?

Figyelt kérdés

21 vagyok. Mit csináljak?

mert szégyellem a barátom előtt. segitsetek


2008. jan. 10. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Menj plasztikai sebészhez.


Menj pszichiáterhez, aki segít önmagadat úgy elfogadni ahogy vagy.

2008. jan. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
szia! Nekem is ilyen. Engem mondjuk annyira nem zavar, elfogadtam h ilyen.De hideg víz, v hideg éri, akkor meg simán látszik. Próbáld ki. Annyira meg nem is kell ám szégyelned ezt sztem, nyugi, másnak is van ilyen, ez legyen a legnagyobb problémád.
2008. jan. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne szégyeld magad! Ilyen a természet. Valószinű festékhiány az oka. Nekem mind a két mellbimbóm halvány, ráadásul a mellem is kicsi és a párom igy fogad el. BOLDOGOK VAGYUNK!
2008. febr. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%

Senkinek sem teljesen egyforma a 2 oldala. A fiúknak sem. Van olyan lány, akinek 3 mellbimbója van (a 3. a melle alján ráadásul) - és ő is talál párt.


Úgyhogy ne foglalkozz a dologgal sokat. Amikor a fiúd elkezd felderíteni, mielőtt meglátná, mondd el neki. Szerintem olyan kívácsi lesz, hogy azonnal meg kell néznie :-)

Utána meg már nem lesz gond :-)

2008. máj. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!