Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nagyon ronda vagyok mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon ronda vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 19:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

képet küldj!

lány vagyok,de akkor sem lehetsz olyan ronda!

2010. nov. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
vagyis ne küldj ! csak tegyél fel...
2010. nov. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

nem hiszem,senki sem olyan ronda mint hiszi:D


Csak van aki még rondább:)

2010. nov. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

biztos van aki szépnek tart. nekem mondták már h csúnya meg gyerekes vok de azt is h szép.

a 14/L

2010. nov. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
na de mitől lehetnék szebb?:D
2010. nov. 8. 19:21
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia, mitől érzed magad rondának? Komolyan kérdezem. A szemed, a szád, az arcod, a füled, orrod, szemöldököd, stb... melyikkel van gond?

Figyelj, én meg kövér vagyok, de qurvára lesz@rom, mert ha én jól érzem magam a bőrömben, mások is a pozitív kisugárzást látják... Fogyókúráztam, lement 30 kg, még mindig van rajtam 8 kg, de nem érdekel. Amilyennek látom magam, olyannak lát a külvilág. Ha elfogadom magam, mások is elfogadnak. Ha nekem természetes az, amilyen vagyok, másnak is úgy leszek természetes, ahogy vagyok. Érti?

2010. nov. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
ahhor képet kéne feltenned,mert nem tudjuk barna hajad van,közel ülő szemed,kék,zöld,hupilila színű-e,hogy milyen az arcformád,pattanásos-e az arcod...ez sok mindentől függ
2010. nov. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Értem,és midnent csnyának látok magamon:S kövér vagyok,de akéárhényzsor elkezdek fogyózni,feladom:( pedig nem is lenne sok...meg a fjem is borzalmas:S
2010. nov. 8. 19:24
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
ilyet soha ne mondja magadrol hogy ronda.. Senki sem ronda.. attól hogynem volt fiud az nem jelent semmit még elöttted az élet.. Ha nem vagy olyan szép mint más "tökéletes"nök akkor sem számit semmit.. nem te tehetsz rola.. NEM MINDEN A KÜLSÖ!!! a belsö sokkal fontosabb.. nyugi!:) 19F
2010. nov. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

19:23 vagyok.

15 évesen még általában nem annyira felnőtt az ember, hogy átlássa, a külső szépség nem minden. Ha majd kicsit idősebb leszel, úgyis változtatsz, ha akarsz, amikor már majd magadnak akarsz megfelelni, de ahhoz fejben kell megérned. Én is duci voltam kicsi korom óta, és képzeld, mindenféle csodakencéket vettem, s kentem magam, abban a csacska hitben, hogy majd lemennek a kilóim és szép feszes leszek. Aztán 23 éves koromban rájöttem, hogy inkább figyelek a táplálkozásomra, elkezdek mozogni, elhagytam a hülye krémeimet, és láss csodát: ahogy fejben eldöntöttem, hogy lefogyok, máris olvadtak a kilók. De ami rajtam maradt, már nem foglalkoztat. Az idő előrehaladtával rá fogsz jönni, hogy nem ez számít. Persze ez most még korai, egyelőre elégedj meg annyival, hogy "dobj egy mosolyt a hajnalnak, s a nap visszanevet rád"! S Szebbnek látod magad, ezáltal mások is szebbnek látnak. Én máris szebbnek látlak, mert látom, ahogy felderül az arcod :)

25/L

2010. nov. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!