Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan vagyok dühös? Nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok dühös? Nekem fontos a szex!

Figyelt kérdés
Most jöttem össze a pasimmal,csak hétvégente vagyunk együtt!És az egyik legjobb haverja jött haza külföldről/rég nem látta,2hónapja/ és azt mondta vele találkozik!És ezért nem tudott eljönni hozzám!ÉS irtam neki h majd akkor megoldom máshogy a szexet!Nem tehetek róla fiatal vagyok és friss kapcsolat kell a szex!Jogosan vagyok dühös?VAgy ne haragudjak rá?Azt találtam ki h hétvégén nem találkozok vele h érezze milyen szar érzés!
2010. nov. 8. 18:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%

Miért kell minden mondat után felkiáltó jelet használni?

Egyébiránt mennyire vagy fiatal és mennyire friss a kapcsolat, hogy neked ennyire kell a szex?

2010. nov. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kicsit gondolkozz el h a pasidat szereted-e igazán v csak a szexet. mert ebből nagyon úgy néz ki, hogy neked csak a szexre kell, de egyébként megértés v szeretet az nincs semmi benned. jah és ez a hiszti rohadtul kiábrándító.
2010. nov. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Elsővel maximálisan egyetértek.
2010. nov. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
24%
Háháhá:D Én is ezzel szoktam fenyegetőzni..De ezt már másfél éve csináljuk..
2010. nov. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
74%

most forgassam meg benned én is a kést? áhh inkább nem.

remélem most észbe kapsz és egy kicsit összekapod magad!

csak hogy ne minden komment a kioktatásrol szoljon...

2010. nov. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
ha még nem mnodták volna...khm: rib*nc
2010. nov. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem semmi! Soha nem gondoltam volna, hogy lány ilyet fog írni! :)

Jó tudni, hogy ti is emberből vagytok. :)

2010. nov. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!