Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti szeretitek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti szeretitek, ha egy lány nyomul?

Figyelt kérdés
Vagy inkább a szerényebb lányokat szeretitek? Akikhez, ti mentek oda?
2010. nov. 8. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Én szeretném, de senki sem nyomul :/
2010. nov. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

tudassa velem(valami módon), hogy akar tölem valamit

és akkor már nemkell nyomulnia... :)

2010. nov. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mind kettő:D azért ne nyomuljunk annyira de szeretném ha ölelgetne csak úgy magától vagy ő is hívna valahova :D
2010. nov. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha tetszik a csaj és bejön és szeretnék én is vele lenni akkor nem zavar!


De ha nem tetszik és nem jön be a csaj akkor nagyon zavar de akkor kertelés nélkül megmondom neki hogy álljon le...

2010. nov. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hmm értem. köszi a válaszokat
2010. nov. 8. 19:22
 6/7 anonim ***** válasza:
ne nyomuljon. esetleg tegye meg az első lépést, annyit hogy felhivja magára a figyelmet, lengeti a zöld zászlót hogy van nála keresnivalóm. és onnantól majd én udvarlok. de csak ugy random nem megyek oda mindenkihez, hogy hátha valojában bejövök neki csak nem mer jeleket adni. viszont ha egy csaj átvenné a szerepem, hogy udvaroljak, az nem jönne be
2010. nov. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A nyomulás nem a nő dolga!Kell az érzés, hogy meghódíthatom!A "könnyű" préda sose izgalmas, és hosszú távú kapcsolat nem lesz belőle!
2010. nov. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!