Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Hölgyek az anyagi különbségről mi a véleményetek.?
Ha társ, és a másiknak nincs annyi pénze, akkor vagy együtt menjenek, vagy a társ ne menjen egyedül. Legalábbis szerintem.
Mondom ezt nőként, olyan fizetéssel hogy én is megengedhetem magamak az évi többszöri nyaralást, és ha a páromnak nem lenne ennyi, akkor természetesen állnám az övét is. Persze csak míg nem csap át a dolog kihasználásba.
Férjemmel még a kapcsolatunk elején igen nagy volt a különbség, neki ezelőtt 10 éve is megvolt a nettó 600 ezer, én meg tanultam, mellette dolgoztam, de persze az kb a harmada volt, az ő fizetésének, így sok mindent ő állt. Pár éve már az én fizetésem is több mint nettó 800, de ha ő keresne kevesebbet vagy munkanélküli lenne, akkor én tartanám el addig.
Persze csak akkor ha látom a valós igyekezetet.
Nem férj es feleség kapcsolatról van szó.
Vállalkozó hölgy es egy szegeny férfi .
Vállalkozó férfi es egy szegeny hölgy.
Jómódú nyugdíjas es szegeny nyugdíjas
5ös, oké, gondolom neked jól esne ha a nő lenne gazdagabb utazgatna szexelne izmos kigyúrt pasikkal a nyaraláson míg te otthon párizsis zsömlét rágva várnád hogy néha rád is szakítson időt, két Wasabis éttermezés között.
Remélem még nem vagy több 14 évesnél, mert felnőtt embertől nagyon gáz és gyerekes ez a hozzáállás, nem való párkapcsolat.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!