Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK, ti járnátok egy fogszabi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK, ti járnátok egy fogszabis lánnyal?

Figyelt kérdés
2010. nov. 7. 15:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%
Ő nem járna velem.
2010. nov. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
27%
majd ha leszop akkor szólj neki hogy vigyázzon nehogy ledarálja a farkad
2010. nov. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
83%
Én is, de velem se járnál.
2010. nov. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
83%
én is, de szerintem velem se jönnél össze
2010. nov. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
48%
Járnék és velem össze is jönnél.
2010. nov. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

én járnék de sztem a lány velem nem...:/

egyébként is ezt úgy túlparázzátok fogszabájzód van? és akkor legyen szerintem senkit sem zavar és sztem nem tehet róla az akinek szüksége van rá.... szóval nem jelent akadályt a fogszabályzó...

2010. nov. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok...de fiúk mért vagytok ennyire negativak?:S:S
2010. nov. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
76%

"Én lány vagyok...de fiúk mért vagytok ennyire negativak?:S:S"

Ha írsz privit, küldök képet és megtudod :D

2010. nov. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
76%
15:36 kifejtette álláspontomat.
2010. nov. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
15:35 vagyok hát mert nálam így volt kb 5 éven át nem jött össze nah jó 3szor igen de csak addig voltam jó még nem talált jobbat nálam + a randizással is sok gondom volt tehát töb mint a felénél úgy volt hogy nem jött el a lány szóval ezek után ne legyek negatív? Habár most összejött de a lány megmondta hogy nem szeret csak nem akar csalódást okozni és hogy idő kell neki 1szer találkoztunk csak azóta nem akar találkozni velem de nem tagadja hogy járunk felvállal... habár ma beszéltem vele azt mondta hogy döntenie kelett én vagy az exe és hogy azért nem akart kb 2 hétig találkozni velem ... melettem döntött de még mindig nem akar látni szal jó ha van valakid csak vele lenni nem jó:/ alapon van ő... szal jóhogy negítív vagyok
2010. nov. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!