Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Akkor most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Akkor most akar tőlem valamit vagy nem?

Figyelt kérdés
Van egy srác már egy éve kb. hogy tetszik nekem és én is neki, de idén kicsit komolyabban elkezdett flörtölni sokszor észreveszem például hogy néz nem kicsit egyfolytában, meg mondja hogy szép vagyok. meg oda ül mellém és a szememet és a számat nézi felváltva. De olvastam itt olyanokkat hogy a fiúk nem flörtölnek sokáig meg ennyi idő után már biztos nem akar semmit.
2010. nov. 7. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet h csak nem mer kezdeményezni, v vmi jelet vár tőled, h van esélye.
2010. nov. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

basszus,azt olvastam,hogy a szemetet meg a számat nézi egyfyoltában XDD -.-

na amúgy. szerintem ezt ne általánosítsuk,hogy egy srác mennyi idő után adja fel az érdeklődését.abban lehet tényleg vmi,hogy vagy félénk,vagy te nézel ki túl jól,és nem mer közeledni feléd,vagy bizonytalan,hogy te hogy reagálnál a dolgokra.ha még eddig nem,akkor most tedd egyértelművé,hogy neked is szimpatikus ő.

2010. nov. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt mondtad,hogy már elég régóta meg van a szimpátia akkor szerintem kérdezz rá bátran,hogy most csak elszórakozik,mert unalmas a sulipadban ülni vagy pedig hajlandó kezdeni valamit a dolgokkal...
2010. nov. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát ez ennél kicsit bonyolultabb szóval szerintetek, tetszek neki?
2010. nov. 8. 20:06
 5/5 A kérdező kommentje:
az a gáz hogy ő nem is tudom sokszor célzott már rá tanároknak hogy ő már foglalt ilyenek, és ezért nem is tudom félek hogy csak szórakozik, habár a szórakozástól ez már elüt. Bizonytalan vagyok. Szóval mit tegyek első lépéskét hogy én komolyan gondolom amit érzek, és nem egyenesbe a szemébe vágom a kérdést?
2010. nov. 8. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!