Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóljak a csajnak? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóljak a csajnak? (lent)

Figyelt kérdés
2 napja együtt vagyok egy lánnyal én 16 ő 16,5 éves . Most kaptam egy telefont hogy mit akarok a csajtól? Kb egy 10 perce megkérdeztem ki az mondta válaszoljak, van telefonszám is aztán le rakta.. Szóljak a csajnak szerintetek? Tuti hogy a volt csávója az..
2010. nov. 7. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
szólj neki
2010. nov. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Moszuke ***** válasza:
hehe.. hát ha van csávója remélem összetöri mindkettőtök csontjait:)
2010. nov. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hehe.. nincs csávója hehe.. hehe szakított vele hehe kemény hehe 4 hete hehe.. haha..:)
2010. nov. 7. 14:29
 4/6 A kérdező kommentje:
Am moszuke olvasni elsőnek nem kinevetni másikat nem lenni szép dolog oda lenni írva volt csávó ..
2010. nov. 7. 14:30
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem is szólj neki...más ötletem nincs:)
2010. nov. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
írtam egy smst hogy beszélnünk kéne, szerintem elfelejthetem:\\
2010. nov. 7. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!