Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
Szóval,az a baj,hogy úgy érzem,h a srác akivel alakulnak a dolgok,egyszerűűen tökéletes.....ami még nem gond,csakhogy én korántsem érzem magam annak,és úgy érzem,hogy meg fog unni,mert nálam sokkal jobb/szebb/érdekesebb csajokkal is találkozhat.....és emiatt olyan rossz érzésem van.Ti éreztetek már így?? És ha igen,mit csináltatok ellene??
2010. nov. 7. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
rájönnék hogy nem kellek senkinek és egy orbitálisat masztiznék
2010. nov. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha így állsz hozzá, akkor ne is csodálkozz rajta, hogy első körben ott hagy egy jobbért, amint nem lesz elég kitartása. Legyen már önbizalmad! Miért lennél kevésbé értékesebb mint bárki más? Miért ne lehetne benned is érdekes, felfedezésre váló dolog?
2010. nov. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát igen önbizalom az nagyon kell és szerintem nem akarna ismerkedni veled ha nem tetszenél neki..amúgy hány éves vagy?
2010. nov. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kööszii a kommenteket....jah,önbizalom az kell!!:))

Am 15 vagyok.

2010. nov. 7. 13:14
 5/9 anonim ***** válasza:

Legyél érdekes! Fogj bele új hobbiba, lepd meg egyik nap finom sütivel, másik nap mondjuk új séróval, a lényeg, hogy mindig rukkolj elő vmi meglepetéssel. Ha találkozik más csajjal, ne mutasd, h féltékeny vagy, ha megbámul 1 jó nőt az utcán, tereld el a figyelmét, csókold meg pl.

Legyél megértő, mindig hallgasd meg, ne szakítsd félbe,mert a pasik imádják, ha csak rájuk figyelnek, és csüggnek a szavukon ;) ...ja, és kérd meg az őszinte barátnőidet, menjemek el veled vásárolni, és csak olyan cuccokat vegyél, ami mindannyiótok szerint tökéletesen áll.:D

2010. nov. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3. vagyok . lényeg hogy legyél magabiztos és ne félj biztos jó csaj vagy szóval hajrá! 17/f
2010. nov. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jajj...de aranyosak vagytok....de még nem járunk....de naaggyon remélem h fogunk...szval akk önbizalom,új rucik,érdekesség,újdonságok.!!!...drukkoljatoook :DDDD
2010. nov. 7. 13:27
 8/9 anonim ***** válasza:
én drukkolok!:)
2010. nov. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
énis! :D
2010. nov. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!