Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés

Jártam egy fiúval a nyáron.(Ő volt az első "barátom".) Már nem járunk együtt, igazából nem is volt konkrétan szó a szakításról, csak már egyre kevesebbet írtunk egymásnak, kevesebbszer találkoztunk. Viszont lehet, hogy azért nem, mert nem tudtam elmenni egy bulira, mert éppen most állok a pályaválasztás előtt, és ezt tartottam fontosabbnak... így megharagudott rám. Aztán már én se foglalkoztam vele, rájöttem, hogyha emiatt halálosan megsértődik, akkor nem lehet valami jó partner. Kiábrándultam belőle...

Vannak közös ismerőseink, és amikor velük találkozunk, beszélünk facebook-on, vagy máshol, akkor mindig annyira undok velem... És ha írok valami tényleg ártatlan viccet, akkor ő föl van háborodva... Nem értem, miért, én már túlléptem rajta, már nem érdekel. Lehet, hogy ezt csípi a begyét, mert nem egy rosszul kinéző valaki, és eddig azt tapasztalta a lányoknál, hogy omlanak utána, és ő szakított velük... Itt viszont úgymond én voltam az, aki nem loholt utána, és "hagyta".


Szóval hogy tudnám végre leállítani? Mert már nagyon idegesít, hogy ilyen ellenséges... :S


(Bocsi, ha kicsit sokat írtam, de már ki nem állhatom...)


15(leszek télen):)/L


2010. nov. 6. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, hogy téged már nem vonz egyáltalán, /ha erről szó van.../ szeretnéd vele tartani a jó kapcsolatot /ha szeretnéd/, de ha továbbra is így fog viselkedni, akkor megszakítasz vele minden kapcsolatot!
2010. nov. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Igen, már nem vonz... de attól még nem akarok "haragost":D

Valószínű, ezt fogom tenni:) (Akinek még van megjegyzése, bátram írja;))

2010. nov. 7. 22:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok;


Hiába nem akarsz haragost, de ha nehezedre esik a társasága jobb ha megmondod, mintsem, hogy ezt folytassa...

2010. nov. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Viszont ha meg szó szerint közlöd vele, hogy nem akarod a társaságát, lehet csak mégjobban haragra gyúl. Úgy érzem a fiú még éretlen, te pedig sokkal jobban kezeled a dolgot, ez nyilvánvaló. Talán megpróbálhatnád azt, hogy a barátait kérded meg, hogy mi baja veled, mivel szó nem esett köztetek a szakításról, lehet, hogy nem a szakítás miatt ilyen, hanem, hogy nem hallotta azt senkitől, hogy vége, és cserben hagyva érzi magát. Próbáljátok megbeszélni.
2010. dec. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! =)
2010. dec. 23. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!