Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 30,35 évesektől kérdezem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30,35 évesektől kérdezem, milyen érzés megöregedni?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem tartom öregnek őket, de nálam (21) lényegesebben öregebbek, és a következő 10 évük se nevezhető kifejezetten aranykornak.

Igazából az érdekel, hogy ilyenkor hogy viszonyulnak a emberek az élethez, a szexualitáshoz. Milyen véleménnyel tekintetek a mai fiatalokra? Irigylitek őket, hogy pörgősebb, túlfűtöttebb életet élnek, vagy épp ellenkezőleg?

Szoktak ilyenkor még ismerkedni, flörtölgetni az emberek, vagy csak max egy nagy válás, szakítás után kényszerből?

Sok a kérdés, mindenki válaszoljon arra, amire akar.


2010. nov. 5. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az öregedéshez nem veszik igénybe a gyakorikerdesek.hu-t, mert lényegesen meggyorsítaná a folyamatokat... ráncreakció..
2010. nov. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 éves nő vagyok, és nem mondanám, hogy kevésbé pörgős, és túlfűtött az életem, mint tíz éve, szerintem ez csak felfogás kérdése, nem kell úgy élni, mintha már nyugdíjas lennék. Más dolgok fontosak, mint régebben, a szex szerintem most a legjobb, mert sok a tapasztalat, kevés a gátlás. A mai fiatalok között vannak naivak, akik azt hiszik, hogy már mindent láttak, mindent tapasztaltak, de vannak nagyon értelmesek, okosok is. Én húsz évesen az első szerelemmel éltem együtt, azt hittem mindig szeretni fogjuk egymást, ő lesz a férjem, hát nagy csalódás volt, akkor még nem is sejtettem, hogy milyen meglepetéseket tartogat az élet, meg most sem tudhatom, hogy még mi fog történni.
2010. nov. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30 éves vagyok . még fiatalnak tartom magam, nem úgy nézek egy 21 évesre hogy húúú mennyivel öregebb vagyok nála :) rendszeresen sportolok ,követem a divatot, szóval nem hagyom el magam, ezért annyira nem is látszik a korom. tavaly megtaláltam a párom akivel együtt is élek azóta, szóval a flörtölgetés pasizás az már nincs de úgyanúgy beülök a barátokkal ide-oda ha összefutunk(sosem voltam az a túlzottan bulizós) ami változás van, hogy most már a családalapításon gondolkodunk, ami 21 évesen meg sem fordult a fejemben.
2010. nov. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
én mikor fiatalabb voltam is megcsináltam bármilyen hülyeséget de most szerintem mégtöbb mindent megtehetek mint tizen-huszon évesen. minden sokkal egyszerűbb mint gondolnád.sokkal könnyebben elérsz bármit.(nem vagytok pörgösebbek azért mert discoba jártok) de nálunk előbb van a szex és aztán talán ha az nagyon nagyon jó akkor esetleg a szerelem,nem fordítva mint a fiataloknál.így sokkal egyszerűbb megfelelő párt találni.és bármilyen más téren is komolyabban vesznek mint huszonévesen.
2010. nov. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
bocsi de már korral jár:elfelejtettem 30f
2010. nov. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg sokkal komolyabban vesznek, mindenhol megadják a tiszteletet, és ahogy már írták, előbb a szex, gátlások nélkül, utána a kapcsolat.

30/ nő

2010. nov. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A második hozzá szólótól kérdem, mi volt a nagy csalódás az első szerelemmel, és mik voltak aztán a meglepetések?
2010. nov. 6. 14:25
 8/11 anonim ***** válasza:

mindent egybevetve azert annyira nem jo, lennek ujra 18


30f

2010. nov. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok.

20 évesen már két éve együtt éltem a szerelmemmel, azt hittem örökké fog tartani, ő lesz a férjem, tőle lesznek a gyerekeim. Össze is akartunk házasodni, a rózsaszín ködtől az orromig sem láttam, az eljegyzés előtt pár nappal jött a pofára esés, kiderült, hogy volt mellettem még egy nője, nagyon csúnyán összevesztünk, még aznap összepakoltam, és elköltöztem, azóta eltelt 10 év, de még mindig haraggal gondolok rá. Nehéz volt, de összeszedtem magam.

20 évesen nem gondoltam volna, hogy megszerzem a jogosítványt motorra (korlátlant), és egy 600-as intruderrel (suzuki) fogok járni, meg motorostalálkozókra menni, mégis ez történt 25 évesen.

A terveim között szerepelt, hogy 25 éves korom előtt megszülöm az első gyereket. Ennek ellenére csak 28 évesen találtam meg újra a szerelmet. Úgy éreztem, hogy most már jöhet a család, könnyen teherbe estem, de a terhesség végén meghalt bennem a kisfiam, és a halott gyerekemet kellett megszülnöm. Most már akármi jön, ennél jobban nem tesz padlóra.

2010. nov. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Oh jaj :(
2010. nov. 8. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!