Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? Sir nem sir? :D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Sir nem sir? :D

Figyelt kérdés

17 éves vagyok,de a hasamon,a mellkasomon tisztára olyan szőrös vagyok mint egy felnőtt férfi:S:D..Nem sötét,fekete színű hanem ilyen kissé világos,pont annyira h látszodik.

Az barátaimnak meg csak a köldöküktől lefele van egy csík:SNekem is látszik,csak mellette van még pár darab:D

Ez normális?vagy lehet azért van mert kicsit mackósabb testalkatú vagy?


2010. nov. 5. 15:30
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

hát hála isten annyira azért nem vagyok szőrös mint egy majom:DRáadásul világos színű,nem az a durva fekete:)

Köszönöm a válaszokat:)

Leina oké,majd talán akkor ha a leendő barátnőm kéri.talán akkor;):D

2010. nov. 6. 14:52
 12/23 anonim válasza:
teljesen normális. 100%. van 17 éves (fiú) ismerősöm, aki mellszőrzet tekintetében a felnőtt (férfi) ismerőseim nagy részét lekörözi. ez mindenkinél máshogy alakul.
2010. nov. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

a köldöküktől lefele van egy csík = partyszőr. :D

amúgy igen, normális. :)

2010. nov. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

omg.:D mennyire jóófej ez a kérdezőő:D tökjóót mosolyogtam:)))

szerintem necsinálj vele semmit... vagy ha nagyon zavar akkor se borotváld, hanem gyantáztasd "fazonra" ;)

nemciki hidd el...;)

de am ez lehet szexepil;)

2010. nov. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
én imádom ha szőrös egy pasi "persze nem majom szinten" szerintem nagyon szexi és férfias ;) 16/L
2010. nov. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
gyantázd bele a barátnőd monogarammját :D
2010. nov. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

19:38 köszi,de miért is vagyok az?:P:D,de am nem nem zavar annyira,majd a leendő páromtól függ majd:)


19:40 hmm:)Furcsa ilyet hallani:)Bár az olyan fiúkat mint én nem hiszem h imádod:$:)Bár nem tudom,alapból milyen fiúk tetszenek:)


20:24 oké,hát hajrá,de ha lehet annyira azért ne forrázd le magad,nem akarlak a balesetibe vinni..másrészt ha már ennyire forrázhatnékod van,legalább ne magadat,vágj le egy csirkét és azt,legalább már az ebéd is megvan;)


20:34 Még nincs barátnőm:/:)

2010. nov. 7. 21:37
 18/23 anonim ***** válasza:

19:38as vagyok:D

mert szellmes vagy:D:D

amúgy mostmár megnéznék egy képet rólad:D

küldj privit ha nembaaj:))

18/L

2010. nov. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Küldtem^^:D
2010. nov. 7. 22:52
 20/23 anonim ***** válasza:

kaptam:D:P

te meg választ:D

2010. nov. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!