Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tisztában vagytok vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tisztában vagytok vele, hogy mi folyik a chat.hu-n?

Figyelt kérdés

5éve talán még egész normálisan elcsetelgettem ott mindenkivel. Ma viszont olvastam egy blogot, hogy egy srác kiadta magát fiatal csajnak, és nagyon durva dolgok történtek. Nekem sem kellet több. Beléptem,mint a 12éves Bajbikaaa.


Percek alatt megtelt a baloldal, annyian írtak. 30ból átlag:

10 ember: szex/maszti-camozni akart velem, egy 12 évessel. Némelyik lelépett miután közöltem, hogy nem.A kitartóbbak érdeklődtek az intim dolgaimról, régiómról. (koruk 14-25ig)


10ember: szépen kezdett, de hamar az én, vagy a saját nemi szervével foglalkozott (utóbbi mind2 értelemben).


7ember pedofil volt. 35 feletti pasik. "nem baj a kis korkülönbség?" "Fotóztak már?" "Van egy pár korodbeli lány, akivel foglalkozok..."


2 csaj volt, aki fél perc múlva arról érdeklődött, hogy "csak a fiúk érdekelnek-e?"


A maradék egy, akitől ezúton bocsánatot kérek, komoly szándékkal írt volna.


Mindenki vonja le a tanulságot. Ha lesz lányom, a chat.hu le lesz tiltva. Aki nem hiszi a fentieket el, az próbálja ki, nem tudja, hogy röhögjön vagy sírjon kínjába :D:D


Ti jártatok már így? Tudjátok, hogy mi folyik azon az oldalon? Néha köpni-nyelni nem tudtam a meglepődöttségtől :D


2010. nov. 4. 22:35
 1/9 A kérdező kommentje:
Jah, és a kedvencem: Egy srác volt, akinek bejönnek a 9-12 évesek, és a nővérét nézi szexközben :D
2010. nov. 4. 22:37
 2/9 anonim ***** válasza:
12 éves vagy??
2010. nov. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez most kit érdekel?
2010. nov. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jézusom,ott én is jártam vagy 2 éve,szörnyű volt.Normális dumálgatást szerettem volna erre jönnek a kis drágák hogy "nem akarod megnézni ahogy kiverem?" mi f*ck??-aztán egy fél óra után meg kellett néznem hogy jó helyen vagyok-e és ez nem-e egy társkereső a hardcore fajtából...Azóta sem jártam ott.
2010. nov. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

puruttyán láttad fogadjunk?:D

am mi is szívattunk már meg egy csomó embert:D..mikor megláttak minket hát akkor tiltás,minden volt:D..részegen volt a legjobbxD..kapták rendesen:D

2010. nov. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy a puruttya volt :D
2010. nov. 4. 22:53
 7/9 anonim ***** válasza:
tuti:D..én is olvastam egy csomó ideig:D
2010. nov. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szégyen :S élve elásnám az ilyen nyomorék antiszociális embereket akik ott élik ki magukat az életük 2\3ban :)
2010. nov. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én 1 hete járok fel a chat.hu-ra.Egy nap alatt kb.40-en irtak rám.Ebből KETTŐVEL tudtam beszélgetni a többit inkább meg se emlitem :S

14/L

2010. nov. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!