Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én már unom ezt. Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én már unom ezt. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Annyira unom hogy mindenki a 14-15 éveseket piszkálja h már így b*szik úgy b*szik. Nem mindegy h hány évesen veszti el? Ki mikor érzi magát felkészülve.. Érdekes ha egy 15 évesnél szakad ki a gumi azt már rögtön le kell hurrogni, ha egy 20 évesnél őt már mindenki nyugtatja. Mindenkivel történhet baleset! Most lehet mondani h 15 évesen még gyerek persze, de van amelyik 14 éves érettebben gondolkodik mint egy 19 éves akár. Nem azt mondom vannak itt olyanok akik akkora baromságot kérdeznek.. de állandóan csak ez az általánosítás.. Kíváncsi vagyok ti mit gondoltok erről? Mindenki véleményét várom! :)
2010. nov. 4. 22:26
 1/8 Moszuke ***** válasza:
39%

általánosítunk ez tény.

te is ezt csinálod, mindenki ezt csinálja.

aki tagadja az b&zi-e vagy?


kb ennyi.

2010. nov. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

uuuúúú te is ezek közé a 14-15 évesek közé tartozol? :D

egyébként van benne igazság, de abban is h 14 évesen még ne veszítse el a szüzességét...

2010. nov. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

most vagy mindenki ilyen álszent, vagy csak lúzerek voltak, hogy nekik nem jött össze, és most adják a halogatós tapasztaltat.

én 20 évvel ezelőtt voltam 15, és már akkor is teljesen normális volt, hogy szűz lányt nagyítóval se találtál.

ja, és a legtöbbnek azóta családja van.

hagyjuk már ezt a hülyeséget.

2010. nov. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Van benne igazság,de!mondok valamit:kb. egy éve nem voltam az oldalon ma feljöttem,20 perce vagyok itt és olyan kérdéseket olvasok a korosztályunktól (14-16)-[főleg szex témában] hogy csak tátott szájjal bámulok.Miattuk általánosítanak,ez ellen nem tudunk mit tenni.Nagyon nagy különbségek vannak,de ahogy elnézem itt a helyzetet ez csak ront a korosztályunk megitélésén.És engem is iszonyatosan zavar! 16/l
2010. nov. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha annyira fel lennének készülve rá 14-15 évesen, akkor nem kéne itt kérdéseket feltenniük utána, pl: szerintetek hülyeség volt? most akkor terhes lehetek? mit mondjak anyámnak mire kell a pénz amiből a 72órásat veszem? most akkor tényleg kihasznált? brühühühü. 19/L
2010. nov. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel, ha vki fiatalon veszíti el. Én is csak 15 voltam. De mondjuk tudtam mindent a menstruációról, a védekezésről, hogy mit tegyek akkor, ha kiszakad az óvszer, stb. Mert ELŐRE tájékozódtam.

Engem csak az idegesít, hogy a sok kis hülyének halvány lila fogalma sincsen a védekezésről.

Néhánynak baromi nagy a szája, hogy ő mennyire érett, meg komoly, meg intelligens, de aztán ha kiszakad a gumi, már megáll a tudomány.

Egyébként ugyanúgy leszólom és lenézem azt a 20-30 évest is, aki képtelen arra, hogy normálisan védekezzen.

Mindenkivel történhetnek balesetek, de az nem baleset, hogy "elkapott minket a hév és megszakításosan védekeztünk".

És aztán úgy állítja be, hogy ő teljesen totálisan véletlenül teherbe esett...

Az eszem megáll.

A másik ami baromira idegesítő, hogy ha már ennyire nagylány, akkor ahhoz is legyen nagylány, hogy ha baja van, akkor felkeresse szépen az orvost.

2010. nov. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Amúgy meg ha úgy gondolod nem illik rád, nem kell magadra venni.

Én sem veszem magamra, ha éppen az egyetemistákat szidják, vagy a 20 éveseket, vagy azt mondják, hogy minden nő kur*, és csak a pénzt szeretik.

Mert tudom, hogy rám nem igaz, és innentől kezdve teszek rá magasról.

Ha nem látnál benne némi igazságot, téged sem idegesítene.

2010. nov. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

hát azért nem csak a 14-15 évesek tesznek fel hülye kérdéseket lássuk be :)

én úgy vagyok vele mindenkinek saját dolga mikor veszti el.. aki hülye az meg halljon meg! ennyi :)

2010. nov. 5. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!