Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van baratislavában szabad csaj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van baratislavában szabad csaj?

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 21:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

ez a bajom a 'szlovák-magyarokkal'... egyre jobban beépülnek a szlovákok közé. Nem is akarom már nagy Magyarországot(van elég proli igy is MO-n).

Volt 1 szlovák csaj ismerősőm azt kb már összerántja a két nyelvet.. pl Nekem8 helyett Nekem100=Nekemsto-t mond mert h jobban hangzik vicc..

2010. nov. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne, ca. 450 000 lakosú nagyvárosról van szó. Akkor van ca. 225 000 nő, abból van ca. 40-50 000 "csaj" korú, azaz 16-30 éves. Egy ekkora popuélációban egész biztosan van többezer szabad. + ott a sok nem Pozsonyi, aki bejár középiskolába, egyetemre, dolgozni stb... Azok meg főleg a fialatalabb korosztályból valók, így tízezernyi szabad csaj is lehet, a mai rövid életű kapcsolatokat figyelembe véve.
2010. nov. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"baratislavában"


Kérdező: Szerinted ez BRATISLAVA??

2010. nov. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Van egy ősi mondás: csak az a csaj foglalt, akin fekszenek.
2010. nov. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem keressed inkább Pozsonyban... ha már magyarok volnánk.
2010. nov. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!