Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fordul el a világ a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fordul el a világ a "nem tökéletesektől"?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogyha valaki nem tökéletes, nincs önbizalma,testi probléma,egyéb dolog.. akkor miért van az hogy: lenézik,"kifikázzák",alig szólnak hozzá.. kevés barát.. mivel kevesebb ő mint a többi? mert nem nagyképű,bunkó és nem néz ki jól? hm....
2010. nov. 4. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
ha leveszed a kérdőjeleket, megkapod a választ.
2010. nov. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Érdekes^^
2010. nov. 4. 18:43
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg a nagyképűek, bunkók a tökéletelenek. Csak ma már az számít népszerűnek aki ilyen. Szerencsére kivételek mindig akadnak, akiknek nem az ilyen beállítottságú csjok/pasik jönnek be, köztük én is. Egyébként meg bizonyos korukra kinövik az emberek ezt, és tisztelni fogják a többikeket is, sőt főleg őket.
2010. nov. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sok a sz@r ember, azért. Ma már a legtöbb ember egoista, csak saját magával törődik. Át van mosva az agya a trendi dolgokkal és ebbe már nem férnek bele a hibák. Bekapcsolod a TV-t,mit látsz? Tökéletes külsejű férfiak és nők szerepelnek a filmekben, a videoklippekben és a többi műsorban is. Az újságokban úgyszintén. Legyél ilyen, legyél olyan, semmi mást nem hallani. A kicsit is hibás embereket pedig eldugják az utolsó oldalakra vagy a lehető legmesszebb a főműsor időtől.

Pediug sokszor az ilyen emberek ezerszer kedvesebbek és jobb fejek, mint a sok műmájer majom.

2010. nov. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Aki tökéletes, anélkül is magabiztos, hogy másokat gúnyolna.
2010. nov. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
A legértékesebb emberek majdnem mindig népszerűtlenek.
2010. nov. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Moszuke ***** válasza:
57%

a haverok nem azt nézik, hogy hogyan nézel ki hanem azt hogy ki is vagy te. és innentől kezdve tök mind1 hova tartozol (ribanc vagy kövér kiközösített) ott fogod magad jól érezni ahol elfogadják az éned.


az meg hogy a külsőség miatt sírni itt.. ez annyira emós hozzáállás.. ki a f&sz nem szarik rá hogy 1-2jól öltözött khm.. fiatal lenéz téged mert nem közéjük tartozol?:)


én csupa fiú osztályba jártam 8évig, itt is voltak menő körök, lúzer körök és átmenetek, és bizony volt 1-2 ember aki saját magát közösítette ki a viselkedésével....


a haveri körök leszarták a többi haveri kör véleményét.

ez a normális hozzáállás. ha minden szúrkálódást mellre szívsz akkor egyik nap arra ébredsz hogy egyedül vagy egy körben... mert ki akarna egy emós, negatív köcsöggel haverkodni?...

a külső sosem számít.. főleg ha haverkodsz.. a külső meghatározza melyik körbe próbálj be illeszkedni, de amint bepróbálkozol valahova be illeszkedni onnantól a belsőd számít.


pár keresés már más tészta..:) ott az első benyomás és a megjelenés fontos.

2010. nov. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindennek a titka a megfelelő odafigyelés....ha valaki hagyja a fejére nőjjenek az úgyis marad egoistának és bunkónak muszáj lenni mert sok embernél ez használ senki se tökéletes csak maximum nagyon jó színész! :)
2010. nov. 5. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!