Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Mit jelent ez?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel tegnap voltunk egy hónaposak és meglepetésemre azt mondta hogy nem szeret de több vagyok neki mint egy barát és hogy nem akar csalódást okozni nekem meg több idő kell neki...De ezt nem értem hiszen 2hónapba telt mire összejöttünk és ő volt az aki többet kezdeményezett meg minden aztán nehezen belementem. Erre 1hónapra rá mondja hogy nem szeret... De semmit nem vettem észre rajta sokszor keresett meg minden ha hívtam mindig eljött... De ezt nem értem 1 hónapja járunk tegnap mondtam neki elösször hogy nagyon szeretem erre válasza hogy nem szeret aztán hirtelen otthagyott hogy mennie kell. Ma már keresett és bocsánatot kért hogy otthagyott csak nem tudta mit csináljon... Most ez mit jelent? még együtt vagyunk de ha ő nem szeret akkor nemtom miért volt rámenős miért akarta hogy járjunk és miért van velem?:O... egyébként 19 évesek vagyunk mindketten...
2010. nov. 4. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
eleinte lehet hogy máshogy érzett és később döbbent rá, hogy ez csak egy hírtelen fellángolás volt...
2010. nov. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tartsatok szünetet, és akkor kiderül hogy a hiányod hogyan érinti.
2010. nov. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

mert nagyon kedvel téged, egyre jobban... de idő kell míg alaposan megismer és beléd szeret. adj neki időt:)

am meg utolsó! amelyik kapcsolatban szünet van ott szakítás is lesz...

2010. nov. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi 3. adok neki időt hiszen az van bőven:D...
2010. nov. 5. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!