Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy van valaki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy van valaki, aki egyszerűen csak annyival teljesen megbolondított, hogy elment mellettem?

Figyelt kérdés

Már annyiból tudtam hogy tetszik, hogy csak elsuhant mellettem, valahogy éreztem, pedig még az arcát sem láttam akkor, és már valami nagyon fura, kellemes érzés végigfutott rajtam. Csak a kisugárzása miatt, szinte semmit nem is láttam belőle, és egyáltalán nem is volt kihívóan felöltözve.

Aztán mikor láttam az arcát is, meg jobban meg tudtam nézni, pont az ideálom volt, a nő akikről mindíg is állmodtam, és még kedves is volt.

Az egésszel csak egy annyi a probléma, hogy utána kiderült, hogy nem lehet még csak próbálkoznom sem nála, mert már foglalt a szíve. 😣😔



#kisugárzás #Állomnő
tegnap 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hormonok, nemi vágyakozás az egész.
tegnap 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Miért van az, hogy van valaki, aki egyszerűen csak annyival teljesen megbolondított, hogy elment mellettem?"


"Csak a kisugárzása miatt..."

tegnap 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Több mint egy hónapja próbálom elfelejteni, de nem tudom, főleg ha arra járok, és más dolgom is lenne, akkor sem tudok másra gondolni és figyelni.
tegnap 20:43
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem ilyesmi kétszer történt életem során. Először egy kék szemű fiú az orvosnál tetszett meg és szemeztünk. Másodszor meg sétálgattam nagynénémmel és jött szembe velünk a fiú aki miatt szintén furcsán éreztem, de kiderült, hogy messziről rokonok vagyunk.😅
tegnap 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4-es

Az úgy durva mondjuk akkor.

tegnap 20:46
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja az, de amúgy nem is úgy éreztem magam, hogy mindjárt rámásznék ott helyben hanem mintha ismerném valahonnan pedig akkor láttam először életemben és szerintem hasonlóan érzett mert nem tudott másféle nézni csak rám. Azzal magyarázom én debil, hogy a múlt életünkben volt dolguk egymással és azért az ismerős érzés. De most nyilván nem lesz köztünk semmi. 🙂
tegnap 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

Hát ha hasonlóan érez mint te akkor szakítani fog és össze fogtok futni biztosan.

Legjobb barátnőm megesküdött rá, hogy az első pillanattól kezdve tudta, hogy a férje az ő élete szerelme és még mindig együtt vannak.

Csúnya dolog, de irigy vagyok rájuk. Tud is róla. Mindig nyávogok, hogy az én egyetlenem mikor jön már.

Ő is azt mondta egyébként mint amit a hatos, hogy úgy érezte mintha ismerné évezredek óta.

Nem tudom mi okozza azt az érzést, lehet, hogy a múlt élet, lehet csak egyszerűen a vonzalom, de nagyon jól kifogta a párját.

tegnap 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A páromat egyébként tényleg ismertem régóta, de sok évig nem találkoztunk. Amikor viszont találkoztunk, olyan természetes volt minden, pedig az életem egyik legmélyebb pontján voltam éppen.

Nincs lángoló szerelem, mély, megnyugtató szeretetet érzek iránta, a lelkem hazatért.

tegnap 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem szeretném ha miattam szakítana a párjával, elvileg boldogok, és ez a legfontosabb, és túl kell lépnem rajta valahogy.

Nem hinném, hogy ugyan így érzett volna, legalábbis nem muatta ki.

De akkor is nagyon fura, és jó érzés fogott el mikor láttam.

tegnap 21:05
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Osztálytársamért voltam nagyon oda és néha még mindig álmodok vele. Nehéz elengedni ami nem lehet a miénk, a "mi lett volna ha" kérdések benned vannak.

Lehet te is fogsz vele álmodni, de akkor se lesz az ideálod hiszen foglalt a szíve.

tegnap 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!