Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A "k.rválkodik" szót bármilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "k.rválkodik" szót bármilyen nőre lehet használni, aki erkölcstelenül él?

Figyelt kérdés
Az idősebb férfiaktól mindig így hallottam, hogy "xy-nak is a felesége k.rválkodik", vagy azt is mondták, hogy "xy elk.rvult". Volt a rokonságban is egy középkorú nő, elvált, inkább csak ilyen szexkapcsolatai voltak utána és aztán semmi, rá is mondták, hogy "na kiöregedett a k.rválkodásból". Bár sokak szerint csak a prostikra szabad mondani, de igazából a férfiak szerint sok nő kihasználja a testi adottságait a céljaihoz és tulajdonképpen azt is lehet úgy nevezni.

ma 13:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
36%

Kérdező,


"sok nő kihasználja a testi adottságait a céljaihoz és tulajdonképpen azt is lehet úgy nevezni."


Pontosan erről van szó. A nők egyre inkább erre mennek manapság. Persze tagadás ezerrel, de majdnem minden nőben benne van az, hogy neki könnyebb legyen az élet, neki nézzék el, ha hibázik mert ő nő.

Közben meg papolnak az egyenjogúságról meg,hogy ők el vannak nyomva ami egy baromság.

Lehet, hogy vannak cégek ahol a férfiakat teszik magasabb pozicióba,de én dolgoztam egy olyan cégnél ahol meg abszolút nő uralom volt és egy férfi nem nagyon számíthatott komoly előléptetésre..


Amit írtál, hogy,sok nő kihasználja a testi adottságaiból származó előnyöket az abszolút igaz!!! És egyre több ilyen van sajnos. E felé megy a világ.


Ami a legdühítőbb az a tagadás. Hogy még be sem ismerik. Még maguknak sem ismerik be,hogy így van.


Természetesen kivételek vannak, mind mindenben.

ma 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Van hogy nő mondja a másik nőre, irigységből.

Rám is mondta egy lány, pedig férjem van és nem csalom. De az ő szemében egy ringyó vagyok, mert az apja evett feleségül, miután a lány anyukája lelépett.

ma 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

11

Mucuka, egyelőre a nők szinte mindenhol hátrányban vannak, a pasiknak lejt a pálya, akkor is ha alkalmatlan, vagy sokkal kevésbbé. Másodszor pedig már írtam, amelyik férfi kihasználja ezeket a dolgokat, az tulajdonképpen megvesztegethető és nem alkalmas a szerepére, amit betölt.

ma 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!