Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy maszkulin nő általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy maszkulin nő általában milyen pasit keres?

Figyelt kérdés

Nálad dominánsabbat?

Esetleg sub pasit?

Stb.


ma 12:08
 1/4 A kérdező kommentje:
*nála
ma 12:08
 2/4 anonim ***** válasza:
Csicskát. Legalábbis az a néhány erősebb, nagyon domináns nő a távolabbi rokonságomban egytől-egyig a saját méretéhez képest feleakkora, vékony, halk és nem ellenálló férjet talált, aki felett lehet uralkodni, akit lehet egzecíroztatni.
ma 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is inkább maszkulinnak mondanám magam. Kinézetre is, meg nagy súlyokkal sportolok, határozott természetü vagyok stb. Az a fajta nö, aki férfi nélkül is tökéletesen boldogul az életben. Muszáj volt megtanulnom gyerekkorom óta, mert a szüleimre nem számíthattam soha.


Amire vágynék, az egy nálam is erösebb férfi, akire felnézhetek, akitöl tudok valamit tanulni. De akik azt hiszik magukról, hogy azok, azok nem erösek, hanem nagypofájú f.szkalapok és/vagy eröszakos hajlamú gyökerek. Vagy éppen olyan sokat képzelnek magukról, hogy azért nem szeretnék velük együtt lenni. Azt hiszik, hogy ezek a tulajdonságok teszik öket férfiassá.


Uralkodni, ahogy 2-es írja, viszont nem akarok senkin.

ma 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak és kizárólag személyiségtől függ.
ma 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!