Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavaró lenne az állandó igy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavaró lenne az állandó igy a munkahelyem meg úgy?

Figyelt kérdés

Barátnőm szinte minden nap problémázik a munkája miatt, pedig nem dolgozik tobbet mint az átlag, kényelmes irodában van, közel.


Miközben minden évben 2 3 hónap betegállományban megy el, ott a szabik is, neg a kötelező 2x1 hét leállásuk, meg hosszu hétvége, meg egy egy nap csapatépítő. Egy darabig 4 napos munkahetuk volt, nem rég tették vissza 5re.


Ebben az évben is alig dolgozott, és így sok szabija is maradt. Most kezdett dolgozni újra úgymond, de már nem fog dolgozni sokat mert év vége és a szabik is ott vannak..


ma 08:39
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Ezt még hányszor írod ki??

Még egy ilyen érzéketlen, tahó pasit nem hordott a hátán a föld, mint te. Gondolom, nem a szabikra panaszkodik. Te meg csak ennyit látsz, hogy há' csak ül egy irodában, mi abban a nehéz? Egész nap szántani meg szenet bányászni, az a fárasztó. B+, a 70 éves falusi nénik szoktak így gondolkodni.

Te meg közben ülsz a muterod drogériájában, és nem csinálsz semmit. Órákig vevő sincs. Rohadtul ráérsz azon törni a fejed, hogy ma épp miért szídd a csajod, hogy azt érezhesd, te mennyivel jobb vagy, micsoda szerencséje van veled. Te mennyivel vagy jobb? Hát qurvára semmivel, és ezt te is tudod, ezért kínlódsz vele, mert rajta kívül senkinek sem kellesz.

ma 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Az első hozzászólást olvasva, ez nem az első ilyen kérdés.


Én irodában dolgozom, de már a hátamon égnek áll a szőr azoktól az emberektől, akik szerint az irodai munka rohadt könnyű és aki panaszkodik, az csak nyavalyog. Én beültetnélek a helyemre és nézzük meg, hogyan boldogulsz. Nem kell egy hetet végigtolni, elég egy napot, igazodj ki a millió táblázaton tele idegen szavakkal, kifejezésekkel, közben kapkodd a telefont, igyekezz minden kérdésre válaszolni, dokumentálj, szervezz, oszd be a kollégák idejét, oszd ki nekik a munkát, simítsd el a köztük lévő feszkót, próbálj mindig következetes maradni, illetve mindenkit kb. ugyanannyira terhelni, hogy ne legyen hozzád vágva, hogy kivételezel ... stb. Ajánlom bátran, megnézzük, hogy utána mennyire húzod fel magad azon, ha azt mered mondani valakinek, hogy elfáradtál és azt a választ kapod, hogy jó dolgodban csak nyavalyogni tudsz.

ma 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 retektorta ***** válasza:
18%
#2 Szóval csak a munkádat kell, végezni, és ezért sajnáljunk. Ok, majd ha lesz egy kis időm...
ma 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

#3 Ki a franc mondta, hogy sajnálj? A kérdező ekézi a párját, hogy az panaszkodni mer a munkája miatt. Nekem biztos nem lenne szükségem egy olyan társra, akinek el szeretném mondani, hogy aznap mi húzott fel munkában és úgy reagálná le, hogy ne nyavalyogj. Én is végighallgatom a párom, hogy mi volt a negatív és a pozitív élménye aznap, szerintem ez így normális.


Te pedig totál félreértelmezed, amit írtam és belém állsz.

ma 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

3

Elég ciki, hogy ennyire nem tudsz szöveget értlemezni.

ma 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem lenne ez a "betegállományos" dolog, akkor nem zavarna, ah ez lenne mindig a témája: javaslatokat adnék neki, hogy másként cselekedjen.
ma 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#5 Szerintem pedig te nem tudtad értelmezni, amit írtam, csak jössz a dumáddal, hogy sajnáltatom magam, holott egyáltalán nem, csak arra reflektáltam, hogy az irodai munka sem abból áll, hogy kibeszéljük, ki mit főzött. További szép napot neked is!
ma 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyut..


Tessék itt egy másik.

Sokadik kérdésre se képes leírni, hogy mire panaszkodik a nője. Csak fújja, hogy milyen laza kis munkahely, nincs oka panaszra.

ma 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7

???

ma 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!