Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az alkatom tűrhető, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az alkatom tűrhető, akkor azzal már előrébb vagyok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok túlsúlyos, sem pálcika vékony. Az alakomat enyhén sportosnak mondanám. A magasságom az átlagos mondjuk, (182-3 cm) de sok nő azért alacsonyabb tőlem. A fejem nem kirívóan csúnya, amolyan átlagosnak vélem, de volt már aki helyesnek is tartott. A tapasztalatok úgy mutatják, hogy sok nő címlap modellre vágyik.

Nekem tetszett már olyan nő, aki nem feltűnően szép, a teste viszont nagyon rendben volt. Jól gondolom, hogy akkor ezen elv mentén én is belefuthatok valakibe, ha továbbra is edzem és foglalkozok a testemmel?



ma 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Az a baj, hogy azt hiszed ezen múlik. Nyilván ad egy plusszt de nem ezen múlik a dolog. Vagy rossz körökben keresgélsz vagy nem próbálkozol eleget. Ha nem egyéjszakásokat keresel, sokkal többet ér az, hogy érzelmileg mennyire vagy képes megmozgatni és ahoz a külső ritkán elégséges. A sportos kinézet viszont a külsőd többi részén is javítani fog, mert kikényszerít belőled egy egészséges életmódot.
ma 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem próbálkozok szinte egyáltalán, az igaz. Félévente kb. két nőnél, de velük is csak úgy, hogy bejelölöm ismerősnek aztán el sem fogadnak többnyire. Élőben nem igazán van lehetőségem, nem mozgok társaságban.
ma 19:37
 3/10 anonim ***** válasza:
29%

"Nekem tetszett már olyan nő, aki nem feltűnően szép, a teste viszont nagyon rendben volt."


Ez annyira kibszottul kiábrándító.

ma 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Miért? Valami általában mindenkit megfog. Igen, az arca objektíven nézve nem volt szép, viszont csinos, sportos volt és attól tetszett.
ma 19:49
 5/10 anonim ***** válasza:
39%

Mert nem azt akarod hallani a párodtól. Vagy nem akarod, hogy ezt gondolja.


"Á, nem szép, de baszható."


Soha nem fogom a férfiakat megérteni.

ma 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez butaság szerintem, de mindegy, mindenki úgy érti ahogy akarja. Attól, hogy nem szépségkirálynő még tetszhet, azért csak nem lennék senkivel, mert jó a teste, de nem tetszik az arca. Ha a személyisége, stílusa is jó, simán lehet olyan az összkép, hogy bele tudnék szeretni.
ma 19:58
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
A nők az általatok képviselt pár potenciáljába szeretnek bele általában, aztán az idő eldönti, hogy kiábrándulnak, mert rájönnek, hogy veled ez nem megvalósítható, vagy jobbik esetben hozol annyit az elképzelt képből, amihez tudnak igazodni. Amiket leírtál, az okés, de én pl. felnőtt nőként olyanokba zúgtam bele, hogy hogyan tartja a kezét, amikor gondolkozik, vagy abba, hogy egy poén hatására hogyan csapott a térdére, hogyan fészkelődik, amikor nevet. Meg ilyen apróságok. Amiket te leírsz, azok max ilyen incel pontozási rendszerben lehetnek valóságteljesek, nem a valóságban. Az más.
ma 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
"bejelölöm ismerősnek" - Az nem komoly, nem csodálom, hogy nem reagálnak. Írhatnál is egy pár sort.
ma 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%

Mennyi hülye válaszoló.


Igen!!! Előrébb vagy. Ha egy normális csaj választhat egy dagadt, egy csont sovány és te köztes, akkor téged fog választani.

ma 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hogyha nem kezdeményezel élőben, sose lesz párkapcsolatod, lehetsz akár átlagon felüli is.


Helyedben befejezném azoknak az oldalaknak a követését, ahol azt adagolják neked, hogy a "gonosz" nőknek kizárólag a tökéletes férfiak kellenek, mert elég körbenézni és máris látod, hogy a valóság teljesen más.

ma 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!