Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évig tartó szingliség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évig tartó szingliség után kell elfogadni, hogy nagy valószínűséggel egyedül maradok?

Figyelt kérdés

Most vagyok 3 éve egyedül

Nem igazán járok sehova (home office munka), online meg lehetetlen ismerkedni értelmesebb emberrel..


Közben a elkezdődött a csalaď nyomás cseszegetés is..

A barátok meg lassan megházasodnak , elkopnak stb stb


Én meg egyedül szépen megöregszem.


31 N



ma 00:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell elfogadni. Lehetetlen online értelmes emberekkel megismerkedni? Nekem erről nem szóltak és sikerült! :D

Akárhogy nézzük, ha nem jársz igazán soha sehova, marad az online ismerkedés.

ma 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Akkor ezek szerint te sem vagy értelmes ember, mert itt vagy online!
ma 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Az online lehetőség lesz a megoldás számodra, csak fel kell menned egy társkereső oldalra, és megfelelően szelektálni. Elég sok értelmes ember van "parlagon" ilyen oldalakon.
ma 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Én 26 év után se montam még le róla. Ugyan nem is teszek érte hogy jobb legyen de mindent a maga idejében.

26/f

ma 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Ha mindezek tudatában továbbra sem vagy hajlandó tenni magadért ezzel kapcsolatban, akkor meg is érdemled a magányt.


Egyedül rajtad múlik.

ma 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
31 éves nőként bármikor találhatnál pasit (akár ezen az oldalon is). Ha évek óta egyedül vagy, akkor az vagy azz jelenti, hogy nagyon válogatós vagy, és senki sem jó neked, vagy azt, hogy rossz természeted van, és komoly kapcsira senkinek nem kellesz.
ma 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legszebb éveim egyedül teltek.

Buliztam, táncoltam, pasiztam, barátnőkkel nyaraltunk.

35 évesen mentem férjhez, meg is bántam.

Kosz, rendetlenség és kB olyan mintha a gyerekem lenne.

Dolgozok, takarítok, ebből áll az életem.

Visszatekerném az időt és nem mennék férjhez.

Gondoskodjon mindenki saját magáról aki felnőtt!

ma 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A sok évnyi szingliség nem jelenti azt, hogy végleg egyedül marad az ember. A szerelem akármikor betoppanhat az ajtón.
ma 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!