Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki ezt meg tudná mondani?😂

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki ezt meg tudná mondani?😂

Figyelt kérdés
Be követtem egy lányt instagrammon kb 1 honapja. Rá írtam, elkezdtünk beszélgetni kb 1-2 órát utána le ghostingolt. Jól van mondtam magamba, kicsit már a vége fele be unalmasodtunk megértem.. 1 vagy másfél hét után storymra reagált, újra elkezdtünk beszélgetni tök fain volt minden, egyre több dolgot tudtunk meg egymásról. Nem volt unalmas a beszélgetés, tényleg minden tök jó volt. 2-3 napot beszélgetünk folyamat és észrevettem le láttamoz néha egy ilyen 15-20 percekre és utána ír, mondom lehet kicsit félénk vagy valami dolga esett. És odáig jutottunk el hogy valamikor már 1-2 óráig, erre se nagyon szomorkodtam mert utána írt mindig magától.. Viszont ma valamiért tök jól indult megint a nap és annyira lett érdekes, csak úgy eltűnt 🤷🏻‍♂️… nyilván gondolkoztam rá írok hogy miért csinálja ezt velem, de nem jutottam el még odáig. A lányok ezt miért csinálják? (Nyilván tisztábban vagyok vele hogy minden embernek van dolga suli, munkahely, stb…) de azt nem értem ha már tök jól elbeszélgetünk és rajta is látom hogy jól érzi magát akkor why not?🤷🏻‍♂️

tegnap 23:44
 1/8 A kérdező kommentje:
Helyesírásért bocsesz ha valakinek nagyon szúrná a szemét
tegnap 23:45
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ember, mert élete van. Neked nincs? Nagyon ragacs vagy.
tegnap 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Hidd el, túlzottan senkire és semmire nem szabad ráfüggeni. Szinte minden esetben visszaüt végül. Azt mondod 2-3 napot beszéltetek folyamat, inkább ennek örülj. Gondolj bele ha tovább beszéltek, lehet idővel megcsömörlés lenne a vége. Így meg azért szakaszosan elvagytok. Meg aztán ezernyi más dolog is van az életben, amit lehet és kell is csinálni. Feladatok, kötelezettségek, pihenés és szórakozás, a többi emberrel is törődni kell stb.
ma 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ldgközelebb kérdezd meg, hogy felhívhatod-e. Azzal elkerülhetőek ezek a xarságok
ma 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet tényleg dolga van, de lehet csak unaloműzés vagy semmi más.
ma 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Ha irogattam valakivel napok ota, aki erdekelt, akkor nem tuntem csak igy hirtelen el, hanem elmondtam, hogy ezt es azt csinalom ma, kesobb elerheto leszek.

A leirasod alapjan nekem ugy tunik, hogy eldumal veled neha, mint haverral, de nem erdeklodik ugy irantad, mint te iranta.

ma 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is azt javaslom, hogy beszéljetek hívásban, ha ráértek mindketten. Ott közvetlenebb a kommunikáció. Simán lehet, hogy csak dolga van, fáradt, beteg... bármi. Vagy azt várja, hogy hívd randira. A chatelgetés hosszabb távon ellaposodik.
ma 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Mert dolgozik.. teged meg a szuleid tartanak el taknyos..
ma 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!