Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért teszi ezt a csaj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ezt a csaj?

Figyelt kérdés
Már egyszer pattintott,de mondta h legyünk barátok, hát nekem még ez is jó volt mert szerettem, és bármit megadtam volna neki, még amikor nan szar kedve volt még akkor is kimentem a hidegbe és megpróbáltam felvidítani, elterelni a gondolatait hogy ne legyen annyira szomorú. Akk másnap elmentünk bulizni, de a pasija is bebuszozott, pont most h ő is bulizni fog másokkal, de előtte beszéltek, és állítólag végleg szakítottak. Akk utánna ittunk egy kicsit és a csaj lesmárolt miután kettesbe lettünk, de mondtam neki h haggya abba (mert csak a barátja akartam lenni, és a barátok nem smárolóznak csak úgy). A csaj nem volt annyira készen, mert még ezután mondta h ezt ne mondjam el a legjobb barátomnak. A csaj elvan tőlem teljesen tíltva, letöröltetett a srác msnről elkell ülnie a közelemből a suliban, nem beszélhet velem mer h a srác "kinyírja", és olyanokat írt a lánynak h a barátnőjének is tátva maradt a szája miután megmutatta neki. Aki lesmárolt az azt mondta h csak véletlen volt és nem tud mit mondani erre az egészre. Én nem értem igazából h miért kellett ezt csinálnia, mér kell neki velem így viselkednie, ha neki az kell h a srác fenyegesse akk szeresse őt... Még annyit h a csajnak elméletileg bejövök és tett a buli előtti nap éjszaka egy olyan megjegyzést h: "ma az a nap van h ha vmit csinálsz azt még 1milliószor fogod csinálni", szerintetek ezek után mivan most?
2010. nov. 4. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát bakker, ezt olyan értelmetlenül és összefüggéstelenül írtad le, mint a lányok szokták :D Fuss neki még egyszer!
2010. nov. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ajajj! Ez a csaj nagyon nagyon zűrösnek tűnik, kerüld el inkább mielőtt még több gondot okoz! Annyi csaj van, nem ér ennyit :)
2010. nov. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ezt a kérdést tegnap már feltetted nemde?
2010. nov. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem tettem fel tegnap
2010. nov. 4. 12:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Amíg jóban-rosszban a rendelkezésére állsz, nem fog választani köztetek. Vagy őt fogja választani.
2010. nov. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!