Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha mosolyog rám akkor tetszhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mosolyog rám akkor tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

Egy sport üzletben a kasszás lány már többször is folyamatosan mosolygott rám mikor fizettem.

Az utóbbi alkalommal már őt figyelve léptem be az üzletbe, ő távolabb állt, de láttam, hogy engem néz a pult mögül.

Már annyira zavarba ejtő, hogy én is önkéntelenül vigyorgok rá.

Nem sokszor tapasztaltam ismeretlenektől ilyesmit, úgyhogy nem tudom mennyire lehet ebből kiindulni.



ma 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Hajlandó vagy végre lépni is, vagy addig gondolkodsz hülyeségeken míg fel nem szedi más?
ma 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos a sok tata meg gyerek utan üditő latni egy pasit is.
ma 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Vissza az egész. Vegyük úgy, hogy nem is kérdeztem semmit.

Kis kereséssel megtaláltam Facebookon, de van barátja. Úgyhogy én értettem félre.

ma 15:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Az még nem jelent semmit a mai világban ezt te is tudod.
ma 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Viszont egy-két mosoly sem. Lehet csak munkahelyi kötelezettség, vagy alapból ilyen mosolygós típus. De ha szimpatikus is vagyok neki még az sem jelenti feltétlenül azt, hogy akarna is bármit.

Hogy őszinte legyek, ha nem lenne barátja még akkor sem valószínű, hogy képes lettem volna nyíltan meghívni egy kávéra, vagy bármire.

Mindegy, azért jólesett. Feldobta a napjaimat.

ma 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!