Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik már velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik már velem másképp egy nő?

Figyelt kérdés
Ha van egy 28 körüli, kapcsolatban élő nő, akivel 2-3 hónapon át heti szinten jókat beszélgettünk online, élőben pedig heti 1-2 alkalommal a fitneszben mély és személyes témákról is (kapcsolatában gondok vannak), volt kis kémia is (határ sose lett átlépve), de egy ideje passzívvá vált online, és élőben sem kezdeményez magától beszélgetést, csak áll csöndben pár méterre, de nem szólal meg, csak néha rám néz, akkor ez mit jelent? Néha kifejezetten a szokásosnál vonzóbban öltözködik és húzza az időt a teremben miután már rég végzett, egy másik kondis pedig időnként fűzögeti. Azt várja, hogy én menjek oda? Minden egyes alkalommal a férfinak kell oda menni egy szimpla dumálást kezdeni?
ma 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
várja hogy jó keményen te perjél utána hogy elküldjön a p******ba
ma 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert foglalt és rájött, hogy te többet akarnál tőle, ő meg nem?!
ma 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Foglalt, de sokat beszélt az otthoni dolgairól, hogy nem úgy mennek a dolgok, ahogy kéne. Volt, hogy 1-2 órát is dumcsiztunk, hasonló az értékrend, ezért nem értem a hirtelen váltást. Nekem is van párom szóval nem értem a dolgot, mert végre találtam egy normális csajt, akivel lehet beszélgetni erre most ez.
ma 21:12
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Igenigen,de lehet,hogy már úgy gondolja,hogy túlságosan is jóban lettetek és jobb ezt most így befejezni,mivel mindketten kapcsolatban vagytok.

Ha aggaszt,akkor kérdezd meg.

Beszélgetni ugyan nem bűn,barátkozni sem,de ha már ott lebeg a levegőben,hogy ebből több is lehetne,akkor érdemes leállni,ha fontos neki a párja.

ma 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!