Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt a felnőtt kapcsolatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt a felnőtt kapcsolatok rovatban melyik volt a kedvenc kérdésed, ami sokáig lekötötte a figyelmed?

Figyelt kérdés
Linket is küldjél hozzá.
ma 08:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nekem nincs kedvenc kérdésem. De sokat látok ahol a pasik nem értik hogy miért nem kellenek a nőknek.

20 éve a nők panaszkodtak, hogy a pasi lelép, megcsalja, csak szexet akar.

Változott a világ.

ma 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Vissza keresni nem tudom őket.

Volt egy csávó aki gyanította a felesége hűtlenségét, követte talán, hogy lebuktassa, közben írt nekünk mindent, az tetszett. 😁

ma 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Biztos sokat fájt a feje a pasinak 😁😁😁😁
ma 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
ma 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Napok óta ezen a gyöngyszemen hüledezek:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..


Ill. a saját kategóriájában most ez a kettő jut az eszembe, de kb. az összes hasonló "tudományos módon kifejlesztett" incel-támogatási intézkedéscsomagos agymenésen tudok jókat szórakozni... mert úgysem lesz ebből semmi, mert az incelség nem mértékű társadalmi probléma, de legalább belelátunk ezeknek a lelkébe, hogy szerintük megint milyen formában kellene a nők jogait csorbítani és tönkretenni a gazdaságot:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

de havi szinten azért 1-2 egyéb akad, ahol kitalálnak mindent a szexújraelosztástól kezdve a filippin nők betelepítésén át a "chadek" kémia kasztrálásáig mindent


Ill. régi klasszikusok, amiknek nincs a linkje vagy már törölték... a húsos-csontos suttyó sógornő ámokfutása, a micisapka... ill. volt még régen itt az esküvő kategóriában egy idióta nőszemély, aki a végén megvádolta azzal a gyk válaszolóközönségét, hogy miattuk lett szar az esküvője... történt ugyanis, hogy 1) megszavaztatta a válaszolókkal, hogy szerintük melyik esküvői ruha a szebb... aztán a megszavazott ruhára varratott egy iszonyat előnytelen és olcsón kinéző fekete szalagövet... és persze feltöltötte, hogy "hogy néztem ki az esküvőmön?" és nem volt hajlandó elfogadni azt, hogy nem tetszett a többségnek a ruha, és azt, hogy nem, a ruhának ezt a formáját nem szavaztuk meg szépnek, 2) aztán még feltöltött a sminkjéről is egy képet, és arról is kért véleményt!, ami úgy nézett ki, mintha egy 8éves gyerek pacsmagolta volna fel, mert nem akart sminkesnek fizetni... és ezek után még több posztban ámokfutott, hogy mi elrontottuk az esküvője emlékét, és miattunk esett szomorúságba


Ja meg van 1-2 több éve újra és újra kiemelt kérdés, aminél csak nézek, hogy eddig nem kapott elég választ? Vagy mit vár? (pl. az, aki már évek óta epedezik a kolléganő iránt, eddig semmit nem tett, de meg akarja akadályozni az esküvőjét... meg aki kérdezgeti a jónépet kb. 2015 óta, hogy elfogadják-e a nők azt, ha a pasijukról vagy 500 meztelen meg szexuális szuggesztív kép fent van a neten)

ma 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem az ilyen típusú beteg kérdések, ahol a nagyon nagy többség leírja a kérdezőnek, hogy hülyén gondolkodik, saját maga alatt vágja a fát, és csak szajkózza idők végezetéig a hülyeséget. Azt nem találom, de az egyik legemlékezetesebb, amikor egy pasi azt akarta normalizálni, hogyha egy kapcsolatban a férfinak merevedési zavarai vannak, impotens, akkor a nő szedjen vmilyen libidócsökkentőt stb.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

ma 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek nem megoldást akarnak a saját problémáikra és nem is sajnáltatni akarják magukat hanem szipmlán vitázni, veszekedni.

De vannak olyan beteg emberek is akik erre gerjednek és polírozzák a bohócot mert végre valami nő elküldte a k. anyjába.

ma 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

5. Juj a kis tini szeretős sztori asszonysutyorgóban is fent volt, csak aztán szem elől tévesztettem(vagy törölték).

Na most ezzel elintéztél engem egy órára. 😁

ma 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A lehet-e lagzi alkohol nélkül?
ma 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kedvencem amikor valaki megkérdezte mit csináljon mert a barátja nagyon zsugori.

A nő fizetett mindent.

Erre lehordták minden aranyásónak.

Soha nem az ad tanácsot akitől elfogadnád hanem az aki éppen itt éli ki a nárcizmusát.

ma 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!