Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ez a mém/szöveg/mon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez a mém/szöveg/mondás?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel néha vicces képeket, mémeket küldözgetünk egymásnak, és legutóbb egy olyan képet küldött, amit nem tudok értelmezni. Semmi más nincs a képen, csak a következő szöveg:


Minden nőnek van egy olyan Messenger beszélgetése, amiben egy férfi saját magával beszélget.


íme az eredeti, általala küldött kép:

[link]


Szerintetek mire gondolhatott a költő?



tegnap 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ohh ez egyértelmű.

Amikor férfiak többször írnak rád.

Vannak olyan kéretlen Messenger üzeneteim ahol férfiak évek óta "magukkal beszélgetnek", mert sosem írtam vissza semmire, mégis félévente rám írnak.

tegnap 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor egy férfi többször rád ír annak ellenére, hogy te nem válaszolsz neki és egyértelműen nem érdeklődsz. Ugyanúgy vagyok, mint az #1-es és sose fogom megérteni, hogy ennek mi értelme van.
ma 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket képzeld el több nap/hét/hónap elteltével, egy ember írja neked.


szia


szia


hogy vagy?


hahó


itt vagy?


szép a szemed


hahó


csak szerettem volna valamit mondani


hahó


riibanc


ráérsz beszélni?


láttad a teliholdat?


itt vagy?


olyan vagy, mint a többi krva, egy csepp tisztelet sincs benned, okádék vagy


mész valahova hosszú hétvégén? ;)

ma 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3

És tényleg. XD

Csak tegyük még hozzá a boldog szülinapokat.

ma 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!