Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket választanátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanátok? (többi lent)

Figyelt kérdés

1.:


Akibe szerelmes vagy,már egy ideje "küzdesz" érte,és lehet ,hogy még kellene is küzdened érte.


2.:


Aranyos,jól kijössz vele,ő járni akar veled(de te nem tudod mit csinálj mert szereted az 1. fiút)


Lehet,hogy hülyeségnek tűnik,hogy ezt kérdezem,de lécci vegyétek komolyan :)


2010. nov. 3. 22:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

lehet az első csak addig kell amíg nem kaphatod meg.

Én azt választanám aki értem hajlandó lenne küzdeni, ne nekem kelljen kaparnom. aki jobban keresi a társaságomat! kideríteném mielőbb,hogy hogyan viszonyul hozzám az első számú srác=)

2010. nov. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A második nem érdemelné meg, hogy hitegessem.
2010. nov. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
második válaszolónak: én most nagyon k*csögnek érzem magam :( a srác oda van értem,én meg tényleg csak hitegetem:S nem tudom mi legyen :S
2010. nov. 3. 23:07
 4/14 anonim ***** válasza:

Egyiket sem választanám. A második eset nem történhet meg.

És nem lécci.

2010. nov. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ne hitetgessél senkit sem, mert akkor tényleg szemét vagy! Mondd meg, hogy aranyos, de csak barátnak szeretnéd.
2010. nov. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
mi az hogy nem történhet meg? :O
2010. nov. 3. 23:20
 7/14 A kérdező kommentje:
az a helyzet,hogy már beszéltünk olyanról,hogy találkozunk valamelyik héten,és hát így nehezen hiheti azt,hogy csak barátként tekintek rá..
2010. nov. 3. 23:21
 8/14 anonim ***** válasza:
Soha nem szokott olyan lenni, hogy ne tudjam, mit csináljak. Így értettem. Ha nem szeretem, akkor meg nem csapom be.
2010. nov. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Tisztázd vele, hogy csak barát, amíg nem ártol neki komolyan. Ha normális nem fog megsértődni, ha meg értetlen kapja be:)

Gondolom fiatal vagy még nagyon.

2010. nov. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

igen fiatal vagyok,15éves.

nem akarom megbántani a srácot,már csak azért sem,mert most nemrég lett vége egy 3éves kapcsolatának,és most meg még én is úgy érzem,hogy átverem :S

amugy ő idősebb nálam (jóval..)

2010. nov. 3. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!