Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az exel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az exel való esetleges újrakezdéshez?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok arról ha pár hónap után elkezdek beszélgetni az exemmel esetleg ha nyitott rá újra kezdeni az egészet?

Vagy szerintetek minden ilyen dolog halálra ítélt és nem lesz jó?



ma 12:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
8~ Néha nekem is kicsúszik a számon így, mert a korom ellenére hobbijaimban és energiában nagyon fiatalos vagyok. Úgyhogy szerintem inkább hagyjuk az ilyen kötözködést. :-)
ma 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatalon jó hogy változtál két év alatt
ma 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Majd elválik, főleg ha házas.
ma 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Nem tudom szerintem senkije nincs éppen. De rám még olyan csillogó szemekkel csajszi sosem nézett és esküszöm egyik másik csajom iránt nem éreztem ilyet sőt akikkel eddig szakítottam meg se fordult a fejembe, hogy újra beszéljek vele vagy bármi is legyen.

Én csak abból gondoltam megpillantottam egy városi rendezvényen nem is egyszer néha néha rám pillantott. Szóval bennem is volt hiba voltak dolgot amit máshogy csinálnék, de utólag okos az ember. Nem tudom miért van bennem ez az érzés, hogy keressem és akármi lehet belőle.

8 üzenem bocsánat h lány és fiút írtam rendes válaszokat vártam volna és nem kötekedést köszönöm a többi válaszadónak.

ma 17:08
 15/18 anonim ***** válasza:

A vasárnapi frissen sütött rántotthúsból tegyél be egy szeletet a hűtőbe, aztán szerdán mikrózd meg és edd meg.


Nem lesz vasárnapi íze, ez biztos.


Na pontosan ilyenek a már egyszer lezárt kapcsolatok újraindítása is.

ma 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hát alapvetően szerintem ez az újrakezdés 10 alkalomból kb 1-2 végződik jól. Amúgy ez nem okozott gondot közöttetek, hogy ő alig múlt 20 te meg már bőven 30+? Mármint nem kötekedésképp, puszta kíváncsiság. Csak hát azért annyira nem egy téma szerintem meg más korosztály teljesen vagy nem?
ma 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Esküszöm hogy nem de az elején en is féltem ettől es sokáig húztam is a dolgot szerintem fel évig de lehet tovább is es o kitartott mellettem es en is korához képest tok érett gondolkodása volt igaz most a buli vette at a szerepet.
ma 19:35
 18/18 anonim ***** válasza:
Írj neki és majd meséld el mi volt. :)
ma 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!