Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyiket válasszam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyiket válasszam? Fontos

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 1,5 éve párkapcsolatom van, a volt munkahelyemen ismerkedtunk meg viszont azota a szuleim elvaltak es el kellett koltozzunk egy masik varosba. Jelenleg ingazok, egyszer ott vagyok honapokat egyszer meg anyammal. Ez szep es jo, viszont anyam talalt maganak egy uj pasast aki el is jegyezte es egyutt koltoznek 3 het mulva Nemetorszagba. A pasasnak van 2 gyereke egy masik orszagban akikkel talalkoztam mar parszor es nagyon birom oket de a nagyobbat is kikesziti ez a szituacio hogy itthagynak minket. Fel lett ajanlva hogy megyek veluk vagy maradok itt a paromnal es nem tudok donteni. A parommal voltak mostanaban gondok (nem takarit, tul sokat ul a gep elott es en hanyagolva voltam stb.) de miota mondtam neki hogy lehet menni akarok es elmondtam neki a problemaimat kezd valtoztatni a dolgokon. De a kinti munka pedig nagyon jo lehetoseg volna nekem beinditani az eletemet. Hogyha kimegyek azt mondta nem fogja kibirni maradjak vele mindent megoldunk. De akkor a tesoim masik orszagban, en egyedul magyarban, a szuleink meg Nemetben. Nem tudom mit tegyek nekem ez nagyon korai (kb 6 honapja vannak egyutt anyamek) de folyamatosan nyaggatnak a dontessel. 19/L
ma 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Elhagynám a lusta párom mert csak ideiglenesen változtatott. Ha vele maradnál megint elhanyagolna, nem venné ki a részét.
ma 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%

Na kezdjük ott, hogy anyád se normális ennyi idő után, ha ilyen komoly és radikális döntést hoz. 6 hónap? Az úgy őszintén mi?

Aztán, ha kiteszi a pasi a szűrötök mi lesz? Anyud miatta megy ki, ha dobja úgyse marad kint. Ez a felhozott kapcsolati problémák pedig átlagosak, nem sírni kell hanem megbeszélni a fasziddal, hogy te így érzed stb.. nem pedig várni, hogy kitalálja, ha nem teszed szóvá.

ma 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

" a nagyobbat is kikesziti ez a szituacio hogy itthagynak minket"


Ezt nem értem mi köze egy masik csalad gyerekenek ahhoz hogyvte mész e vagy maradsz?


Pasiért amugy nincs ertelme maradni. Aztan evek mulva kezdheted elolrol szakitas utan ugyanazt.

ma 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
magyarban, Németben magyar helyesírást tanúlj, c verziókènt
ma 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"a kinti munka pedig nagyon jo lehetoseg volna nekem beinditani az eletemet"

Rajta! Menj, és indítsd be az életedet.

"A parommal voltak mostanaban gondok (nem takarit, tul sokat ul a gep elott es en hanyagolva voltam stb.) - Ez nála az alapállás, és így is fog maradni, ne hozzá igazítsd az életedet. Túl fogja élni, ha elmész, sőt azt is, ha ezek miatt elhagyod.

Szabad vagy, és tied a világ!

ma 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Inkább a csávódat vedd rá, hogy menjen veled. Itt nincs jövő... a kinti megránsbérből jó tartalékot képezhetsz, amiből valóban meg lehet alapohni az itthoni életet... ha netán még képzed is magad, szakmában/egyetem, akkor akár elérheted a helyi átlagbért is!!! Helyi élettel, helyivé válással!

Vagy hazajössz egy házzal, életre való pénzzel 6-8 év meló után.


Itthon max albérleted lesz életed végéig, amax amit elérhetsz az meg ugyanaz a mivránsbér, amit a jelenlegi tömeges betelepítéssel érkező pakisztábiak és filippínók kapnak. Tehát ne akarj itt maradni... semiképp se. Menj, menekülj!

És vidd a barátodat is, ha akar téged.

ma 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menjen a srác is.
ma 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!