Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Odakoltozzek a parotomhoz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Odakoltozzek a parotomhoz ha az occsevel es neki a baratnojevel lakik?

Figyelt kérdés

Szivesebben vennek ki sajat alberletet de ugye igy sokkal jobban jonnenk ki anyagilag.

De engem zavarna szerintem ez, hogy nem csak ketten vagyunk hanem ott van az occse is es a baratnoje.

Meg ugye en koltoznek oda, ok mar evek ota ugy laknak egyutt es nem ereznem magam otthon ott szerintem sosem.

Meg a fozes, mosas, takaritas, bevasarlas dolok sem tudom hogy hogyan lennenek. Nekem ez kinos..

A parommal akarok elni nem masokkal.

Nem tudom eltulzom e ezt.

Ti hogy lennetek ezzel?


ma 16:58
A kérdező szavazást indított:
Egy probat meger
Nem
11 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tenném. Multkor errol volt kerdes hogy allandoan bekavart a teso meg mentek a folyamatos bajok ami mind abbol származott csak hogy egyutt él az egesz bagázs es semmi masbol. A teso allandoan bele is szolt bele is kavart mindenbe a csaj parja meg még iranyithato is volt, mindenki a mindennapok reszese is volt. Magánélet zero.


Semmi értelme.

ma 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én megspórolnám magamnak a fejfájást, és nem költöznék össze másokkal. Ha a pasid annyira össze akar veled költözni, kezdjen el keresni normális ingatlant megfelelő feltételekkel, ne másokhoz akarjon téged bepaterolni.
ma 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne tedd.
ma 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1. Igen ez igy van

Meg nincs kedvem munka utan még egesz nap otthon is masokhoz igazodni meg alkalmazkodni.

Eleg munkaban.

Otthon mar csak a paromhoz szeretnek alkalmazkodni nem masokhoz még akkor is

ma 17:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Johogy nem koleszba akkor mar
ma 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En bevallatam

Es bevallom nagyon jol volt az a 5 ev 🙂 persze most mar sajat lakas van. De nagyon sokat felre tudtunk tenni az az ido alatt.

ma 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!