Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet(ne) folytatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet(ne) folytatni elutasítás után egy barátságot?

Figyelt kérdés

Hosszú évek óta barátságban vagyok egy koleganőmmel, egy szoros ,mély barátság alakult ki közöttünk és sikerült beleszeretnem de az érzés nem kölcsönös. Közben kiderült, hogy barátom tetszik neki akivel szintén 1000éve barátok vagyunk. Idő kérdése,hogy összejöjjenek.

Egyrészt örülök mert jó emberek mindketten és megérdemlik a boldogságot, a másrészt viszont nem tudom mit kezdjek ezzel. Úgy érzem egyszerre 2 számomra fontos barátot fogok elveszteni mert nem tudom hogyan dolgozzam fel ezt a helyzetet. Már most is csak egy 3.keréknek érzem magam pedig nem éreztetik velem ezt. PL hívtak bulizni holnap is de letereltem mert már így is nehéz munka közben adni a semleges figurát főleg, hogy 12órákat "össze vagyunk zárva".

Ha nem éveken átívelő barátságokról lenne szó, simán elengedném őket de ebben a helyzetben nem tudom mit kellene tennem.



ma 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerre ragaszkodsz is hozzájuk, de a helyzettel meg nem tudsz mit kezdeni. Ez így hosszútávon nem tesz jót neked, mert a környezetükben csak feszengsz.

Azt javaslom, hogy engedd el őket.

ma 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet tényleg ez lenne legjobb csak nehéz megbékélni azzal hogy oly sok év baratsága megy a kukába úgy hogy egyik fél aem tett rosszat.
ma 18:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem irigyellek! Ez az a szitu amitől szó szerint rettegek, nehogy egyszer belekerüljek.

Én biztos, hogy nem bírnám. Dobbantanék a munkahelyről is.

Én is azt mondom, hogy engedd el őket, mert tönkre fogsz menni mellettük.

ma 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már érzem, hogy ez nem jó csak reméltem van valami módszer pl önfejlesztés vagy nem is tudom mi segíthetne ,ami segíthetne elfogadni ezt aszituációt, és segítene túljutni ezen.
ma 19:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Felmondanék én is ....mindig is szar lesz rájuk nézni. Fiatalbb koromban jutott ki nekem is ilyesmi. Akárki tetszett nekem mindegyik pasinak a barátnőm jött be. Rohadt egy érzés volt. Ma már nincs meg ez a barátnőm egyéb okok miatt.
ma 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért is duplán xar éres ez mert nem 1, hanem 2 barátot vesztek el...
ma 19:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudom nekem is a srácok barátok voltak.
ma 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!