Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért reagál így a szervezetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért reagál így a szervezetem, ha a közelembe kerül?

Figyelt kérdés

Egy kis ismertetés a fennálló helyzettel kapcsolatban. Van egy srác az életemben akivel lassan fél éve nem találkoztam. Körülbelül egy hónapig kavartunk, ezidő alatt én nagyon megkedveltem őt. Róla azt kell tudni, hogy elég nárcisztikus alak, hirtelen haragú és elvárja, hogy a nő kezdeményezzen. Tisztában voltam ezekkel miután egy semmiségen kiakadt és szándékában állt megszakítani velem minden kapcsolatot. Én minden erőmmel azon voltam, hogy lezárjam a dolgot magamban és ez sikerült is. Namármost ez a lezárás nem ment annyira neki mert ezután az incidens után is próbálkozott és ittas állapotban bevallotta, hogy szeret (?) illetve 5 hónappal később rám is írt, hogy sokat gondol rám. Azóta eltelt fél év. A lényeg, hogy miután egy éve nagyon megbántott a testem egyféle pánikba esik, ha a közelébe kerülök. Felmegy a pulzusom, alig kapok levegőt és mindenem elkezd reszketni. Sajnos nem tudom elkerülni, mert egy órán vagyunk, de azt vettem észre, hogy ő szándékosan kerül engem. Nem jár be a kötelező órákra, de ha elmegy mellettem érzem a tekintetét magamon. Van bennem egy megfogalmazhatatlan érzés amely a gyűlölet és a furcsa vonzás kötött áll.

Mi lehet az oka, hogy így reagálok a közelségére? Miért kerül engem ilyen látványosan?

Nagyon megköszönöm a válaszaitokat és értékelem, ha tényleg normális válaszokat kapok, mert gondolkodok abba is, hogy felkeressek egy pszichológust.

Kíváncsi lennék esetleg hasonló cipőben járó lányokra illetve férfivéleményre is, hisz bizonyára jobban látják a helyzetet mint egy túlkomplikáló női agy.

21 éves lány.



ma 10:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj pszichológushoz. Ne ő vele törődj miért kerülget, jól teszi!
ma 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!