Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezelitek magatokban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezelitek magatokban a felgyult indulatot ha nagyon megbantodtal?

Figyelt kérdés
Megbantott 1 ferfi, nem beszelunk. Most a kerdesem nem a ferfira iranyul hanem arra hogy kezeljem magamban azt h megbantodtam? Belul pusztito orkánt erzek ami mindent elpusztit, vernyomasom egekbe van, mindenkit... oda kivannék, nem tudom a haragom a sertettsegem elengedni nem tudom elterelni a figyelmem a haragrol, csak dühot erzek es ezt akarom megszuntetni mert annyira stresszelek majd elajulok. Ha kivetithetnem a belso duhom csak pusztitana mindent. Fájdalmat tehetetlenseget erzek, nem akarom megoldani azzal a szeme,lyel a dolgokat csakazt akarom elmuljon vegre a bánat es a harag

szept. 26. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sport
szept. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
#1 nagyon jó ötlet. Plusz bármi olyan tevékenység, ami nagyon lefáraszt. Fizikailag és szellemileg fáraszd ki magad. Addig fussál, amíg még dühösnek érzed magad.
szept. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Először is odafigyelek, hogy ne másokon vezessem le a dühömet. Ha van lehetőségem, személyesen az érintett illetőnek címzem azt amit gondolok, tehát felhívom, megírom neki vagy személyes találkozás alkalmával rendezem a feszültséget. Ha nem, akkor lemozgom, ahogy 1es írja :D
szept. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán cikinek tűnik, de én meditáltam. Az nyugtatott meg. Belső békére leltem.
szept. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4. Nem ciki, szerintem is segít.
szept. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem alegjobb kategória, elvégre a kérdésnek köze sincs a párkapcsolatokhoz, ez érzelmi kontrollról szól.

Igazából a legjob bmódszer az, ha azt oldod meg, hgoy ne kerülj ilyen állapotba. Tanuld meg uralni az érzelmeidet, akár meditációval, akár sporttal, akár bármi mással.

Javaslom amúgy a sztoicizmus filozófiáját. Pont arról szól, hgoy csak azon stresszeld magad amire van bármi ráhatásod. És a "stresszeld magad" jó kifejezés, ugyanis az, hogy egy érzelem ural, az a te döntésed, nem más cisnálja ezt benned, hanem te magad. Nyilván nem ilyen egyszerű cisnálni, mint leírni, de na:D

szept. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Mentőövekért" rohangálok.

Egyedul otthon 4 fal közt nem birom az ilyeneket feldolgozni lenyelni, elkezdek hivogatni ezt azt találkozókat szervezni bulikat nagy társasági életet, bepörgetem az életet hogy ezeregy sztori esemény felülírja az agyam néha iszok is, vagy ha senki nincs épp pont olyan is volt hogy éjszaka ittasan mentem el futni és pirkadataig futottam(és láttam ahogy a fűről a harmat felhőként kezd emelkedni irdatlan szép volt) es utána hál isten akkor épp nem egyedul laktam hanem lakótárshoz mentem haza aki rendkívül pátyolgatós törődős volt amugyis velem ugy kezelt mint egy kóbormacskát aki hazaért végre:)



Próbáltam már ez ezeket a bullshiteket amiket mondanak írnak hogy egyedul hogy csináld. Hallgass zenét sportolj olvass könyvet kösd le magad csináld a hobbyd. Hát ez beteg.


Lelkileg felzaklatott ember nem tud leülni legozni meg ilyenek.

Azota is utálom a gyk-s tanácsokat.

szept. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En edzéssel vezetem le a feszkot. Zene be, világ ki,nagy súlyok a gépekre/rudakra. Ha ez sem elég, még futni is elmegyek,pedig nem annyira szeretek. Túrázás is elég jó,jó meredek emelkedőn,ahol csak arra tudsz koncentrálni,hogy kapjal levegőt és nehogy lezuhanj a szikláról. Mindenkinek szüksége lenne évente néhány ilyen hétvégére,igazam üdítő mentálisan.
szept. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!